Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala ringkonna tunnustused 2018 Sakala ringkonna tunnustused 2018 Kui inimene tahab, et temast veel midagi oleks, siis peab ta midagi tegema. A. H. Tammsaare Foto: Gunnar Teas Täname Sakala maleva pealikku major Andrus Tiitust Ringkonna meene 15 aastase panuse eest ringkonna tegevusse Ene Sügav, Vika Zieds Ringkonna meene 10 aastase staa¾iga liikmetele nende panuse eest Naiskodukaitsesse Ele Lehes , Piret Taim Tunnuskiri „ Operaator Klõps“ ja meene ringkonna tegevuse hoolsale jäädvustajale Gunnar Teas Suure- Jaani jaoskonna esinaine Tairi Lappalainen tänas jaoskonna nimel ringkonna esinaist Jane Koitleppa Avalikud suhted Ole valmis! Baasväljaõpe Toitlustamine ← Eelmine Avalike suhete grupi liikmetel toimus koolituspäev Järgmine → Ringkonna aastapäev - sel aastal hoopis teisiti! Sakala ringkonna tunnustused 2018

Sakala ringkonna tunnustused 2018

29. nov. 2018

Kui inimene tahab, et temast veel midagi oleks, siis peab ta midagi tegema. A.H. Tammsaare

Sakala ringkonna tunnustused 2018
Foto: Gunnar Teas

Aasta üllataja
Meie aasta üllataja lihtsalt üllatabki oma pühendumise ja entusiasmiga, tema jaoks pole ükski ülesanne ülejõu käiv, vaid pigem väljakutset pakkuv. Ta on liige, kes on nõus andma Naiskodukaitse tegevusse pea iga vaba hetke, olles siis kas rooli- või kulbikeerutaja, kivivalvur või ringkonna esindaja, ta on alati olemas ning panustamas 150%. Kõike selle aasta üllatusi ei jõua siinkohal ette lugeda, aga mõned neist: võttis osa EV100 hauaplatside koristamistalgutest, Balti keti aastapäeva tähistamisest, KL kolmevõistlusest, juhtide õppepäevadest, täiendas teadmisi staabiassistentide kursusel STASS1, formeerimise staabitöö protseduurides, osales Soomes rännuvõistlusel Pisa Jotokseen, mobilisatsiooniharjutusel TEMPO, suurõppusel SIIL Raadil ja õppusel Viljandis ning hetkel osaleb SOKkl kursusel ja Lõuna-Viljandi jaoskonna juhatuse töös.

Aasta üllataja on DANIELA ERIT

Sakala ringkonna tunnustused 2018
Foto: Gunnar Teas

 

Meedia guru - liige, kes on kirjutanud parima artikli meedias või kodulehel; kelle sulest on ilmunud kõige rohkem tekste
Meie meediaguru on liige, tänu kellele on ka meie ringkonna sotsiaalmeedia kontole eluvaim sisse puhutud. Ta on liige, kes on teinud aasta jooksul enim postitusi Facebookis ja NKK kodulehe ringkonna alamlehel. Kui ta on osalenud mõnel üritusel, siis peagi ilmub sellest ka kajastus ja pildigalerii.
Avatud suhtlejana suudab ta organisatsiooni tegevusest võõrale põnevalt ja innustunult rääkida.

Aasta meedia guru on KAI KANNISTU

 

 

Aasta tulevikulootus  (kuni kahekümne kuue aastane liige)

Meie aasta tulevikulootus on võtnud oma südameasjaks ohutushoiu teema. Pole vahet kas toas või väljas, kas lapsed või täiskasvanud, tema leiab alati õige viisi ohutushoiu teema õpetamiseks või äpi OLE VALMIS promomiseks. Ja õpetamine talle sobib. Lisaks juhib ta veel Suure-Jaani jaoskonda

Aasta tulevikulootus on TAIRI LAPPALAINEN

Sakala ringkonna tunnustused 2018
Foto: Gunnar Teas

 Aasta roheline
Tema riietuseks on suur osa ajast digilaik ja meigiks kamo pulk. Meie aasta roheline on liige, kes toimetab nii vaikselt ja on vahel nii maskeeritud, et tema kohalolekut märkad alles pärast osalustabeli sirvimist. Ta on liige, kellele väljaõpe pakub pinget ainult siis kui see on vähemalt 48 tundi pikk ning koolitus kestab vähemalt 6 nädalavahetust.

Aasta roheline on ELERIN ÖÖVEL

Sakala ringkonna tunnustused 2018
Foto: Gunnar Teas

Aasta BVÕ kiiruseületaja 
See on liige, kes peaaegu, et kiirust ületades tormas ühelt väljaõppelt teisele, alustades oktoobris 2017 ning juuliks 2018 olid tal juba kõik viis moodulit lõpetatud ja kohe, kohe on ta lõpetamas Kaitseliidu sõduribaaskursust. Tema jaoks pole miski ületamatu.
Aasta BVÕ kiiruseületaja on MARI MESIPUU

Sakala ringkonna tunnustused 2018
Foto: Gunnar Teas

Käbe kulbikeerutaja
Ta on liige, kes ei karda maitseainepurgiga üksi katla juurde jääda,  liige, kes ei karda katsetada – keeta riisi praeahjus või küpsetada Pavlovaid Sakala ringkonna moodi. Ta on liige, kellele on oluline nii toiduvälimus kui maitse. 2018 on ta enim toitlustustunde teinud. Ta on liige, kes teeb alati rohkem kui palutakse ja teeb seda suure südamega.
Sakala ringkonna Käbe kulbikeerutaja 2018 on EGLE REINUP

Sakala ringkonna tunnustused 2018

Aasta tegija on liige, kes sel aastal on algatanud ja arendanud koostööd kohalikul tasandil
Meie aastategija on silma paistnud hea algatusvõime ja suure kohusetundega. Liige, kelle kohta võib kindlalt väita, kes teeb see jõuab ja tema teeb ja jõuabki.Sellel aastal oli tema südamesoov teha midagi EV 100 raames ja nii sündiski idee ja suurepärane teostus - 100 unarusse jäänud haua korrastus. Sellest ideest haarasid kinni teised jaoskonnad ja nii on Viljandimaa kalmistud 100 korrastatud haua võrra rikkamad.
Sakala ringkonna Aasta tegija on MARGIT REI

Sakala ringkonna tunnustused 2018
Foto: Gunnar Teas

- KL keskjuhatuse annetatud II klassi teenetemedal: Piret Taim

- KL Sakala maleva tänukiri:  
Ele Lehes ja Katrin Kõuts 

- Kaitseliidu ülema hinnaline kingitus:
Kairi Heinsoo, Ando Heinsoo

- NKK keskjuhatuse tänukiri :
Pia-Eve Teder, Esta Kivisild, Anne Kutser

- NKK Sakala ringkonna tänukiri:
Kai Kannistu, Karoliina Maisla, Maarika Õmblus

 

Hinnalise kingitusega tunnustatakse liiget, kes ei pea paljuks õpetada naisi sokki kuduma või rahvariideid valmistama või siis kirjutab keskööl lugusid ajalehte. Ta on liige, kes on ikka nõu ja jõuga abiks, kus vaja. Viimased kolm aastat juhtis ta kindlal käel Sakala ringkonda: Eda Kivisild.

Sakala ringkonna tunnustused 2018
Foto: Gunnar Teas

Täname Sakala maleva pealikku major Andrus Tiitust 


Ringkonna meene 15 aastase panuse eest ringkonna tegevusse 
Ene Sügav, Vika Zieds

Ringkonna meene 10 aastase staa¾iga liikmetele nende panuse eest Naiskodukaitsesse
Ele Lehes , Piret Taim

 

Tunnuskiri „Operaator Klõps“ ja meene ringkonna tegevuse hoolsale jäädvustajale
Gunnar Teas

 

Suure- Jaani jaoskonna esinaine Tairi Lappalainen tänas jaoskonna nimel ringkonna esinaist Jane Koitleppa

 

 

FastLion CMS

Sakala ringkonna tunnustused 2018

Sakala ringkonna tunnustused 2018

Foto: Gunnar Teas Aasta üllataja Meie aasta üllataja lihtsalt üllatabki oma pühendumise ja entusiasmiga, tema jaoks pole ükski ülesanne ülejõu käiv, vaid pigem väljakutset pakkuv Ta on liige, kes on nõus andma Naiskodukaitse tegevusse pea iga vaba hetke, olles siis kas rooli- või kulbikeerutaja, kivivalvur või ringkonna esindaja, ta on alati olemas ning panustamas 150% Kui inimene tahab, et temast veel midagi oleks, siis peab ta midagi tegema. A.H. Tammsaare

Sakala ringkonna tunnustused 2018

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse