Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Puisniidutalgud Viidumäel Puisniidutalgud Viidumäel 18. mail käis Kuressaare I jaoskonna neljaliikmeline esindus koosseisus Piret Sepp, Piret Kaasik, Merike Saar-Ruumet ja Margit Tätte koos kahe tubli neiu Irene-Liisi ja Britta-Mariiga, kellest esimene on ka kodutütar, Viidumäe looduskaitsealal Kihelkonna vallas Mäebe puisniidult mahalangenud oksi koristamas. Kõigil, kes kohale tulid, on mida meenutada! :) ← Eelmine Tassimeisterdamine Järgmine → Eesti Lipu päeva tähistamine Puisniidutalgud Viidumäel

Puisniidutalgud Viidumäel

Piret Sepp 20. mail 2013

18. mail käis Kuressaare I jaoskonna neljaliikmeline esindus koosseisus Piret Sepp, Piret Kaasik, Merike Saar-Ruumet ja Margit Tätte koos kahe tubli neiu Irene-Liisi ja Britta-Mariiga, kellest esimene on ka kodutütar, Viidumäe looduskaitsealal Kihelkonna vallas Mäebe puisniidult mahalangenud oksi koristamas.

Puisniidutalgud Viidumäel

Tegemist on ca 2,7 ha suuruse puisniiduga, mida on aastaid niitmise ja niite koristamise teel hooldatud. Looduskaitselise väärtusega puisniidud on tuntud eelkõige oma mitmekesise taimestiku poolest. Seal saavad lähestikku kasvada nii varjutaluvad, kui ka valguslembesed taimeliigid. Selleks, et suvine niitmistöö hõlpsamini läheks, andsime ka meie oma panuse, kuigi palju pahandust olid teinud näljased metsanotsud, kes olid osa puisniidust üleskündnud.
Samal ajal kui Kuressaares paistis päike, sadas meil vihma ja lõi äikest. Siiski saime enamuse plaanitust tööst tehtud. Ebasobiva ilma tõttu jäid seekord külastamata matkarajad ja 23 m kõrgune rauast vaatetorn. Äikeselisest ilmast hoolimata olid talgulised siiski rõõmsameelsed ja heatujulised. Teisiti poleks sobinudki. Tööpäeva lõpetuseks pidasime maha meeleoluka väikse pikniku Merikese auto pagasnikus. Kõigil, kes kohale tulid, on mida meenutada! :)

Puisniidutalgud Viidumäel
← Eelmine
Tassimeisterdamine

FastLion CMS

Puisniidutalgud Viidumäel

Puisniidutalgud Viidumäel

Tegemist on ca 2,7 ha suuruse puisniiduga, mida on aastaid niitmise ja niite koristamise teel hooldatud Looduskaitselise väärtusega puisniidud on tuntud eelkõige oma mitmekesise taimestiku poolest 18. mail käis Kuressaare I jaoskonna neljaliikmeline esindus koosseisus Piret Sepp, Piret Kaasik, Merike Saar-Ruumet ja Margit Tätte koos kahe tubli neiu Irene-Liisi ja Britta-Mariiga, kellest esimene on ka kodutütar, Viidumäe looduskaitsealal Kihelkonna vallas Mäebe puisniidult mahalangenud oksi koristamas.

Puisniidutalgud Viidumäel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse