Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Parimad said valitud! Parimad said valitud! 14. juuni oli see tähtis päev, mil Jõgevamaale Vaiatu rahvamajja kogunes meie fotokonkursi „Aeg olla eestlane“ auväärne ¾ürii. Langetada oli vaja tähtis otsus ja valida meile saadetud fotode seast parimatest parimad. ← Eelmine Naiskodukaitsjad tulid grillimise lõppvõistlusel ribivoorus kolmandaks Järgmine → Tänavusel paraadil marsib 61 naiskodukaitsjat Parimad said valitud!

Parimad said valitud!

Jaana Sepper, Liina Laurikainen 17. juunil 2011

14. juuni oli see tähtis päev, mil Jõgevamaale Vaiatu rahvamajja kogunes meie fotokonkursi „Aeg olla eestlane“ auväärne ¾ürii. Langetada oli vaja tähtis otsus ja valida meile saadetud fotode seast parimatest parimad.

Parimad said valitud!

Sel aastal oli ¾üriiliikmeid lausa seitse. Naiskodukaitset olid esindamas Naiskodukaitse esinaine pr Airi Neve ja Naiskodukaitse esinaise asetäitja pr Kersti Podmošenski, korraldava ringkonna esindaja oli Jõgeva ringkonna esinaine pr Maris Mäeotsa, samuti kuulus ¾üriisse pikaaegne Kaitse Kodu! ajakirjanik pr Taive Kuuse. Selleks, et ¾ürii ei koosneks ainult Naiskodukaitse liikmetest olid ¾üriisse kutsutud veel loodusfotograaf Jaanus Järva, rahvusvahelise tuntusega ühiskonnategelane Imbi Paju ning fotograaf Andres Jalak. Paraku oli isiklikult võimalik kohale tulla vaid neljal ¾üriiliikmel. Need, kes ise kohale tulla ei saanud saatsid meile enda valiku koos põhjalike selgitustega juba varem ja nii sai kõikide otsustajate ettepanekuid arvesse võetud. Kohale tulnud ¾ürii jagunes väga võrdselt – kaks meest ja kaks naist. 

 

Fotosid vaadati üle korduvalt ja korduvalt, et ikka need kõige kõige auhinnalistele kohtadele saaksid.  Asja võeti läbi huumori, kuid samas ka väga tõsiselt - nii, nagu olid teinud ka piltide saatjad. ®üriiliikmed proovisid pigem hinnata pildi mõtet ning sõnumit, mida see endas kannab. Ning loomulikult lähtuti piltide valikul ka kõige tähtsamast - konkursi teemast „Aeg olla eestlane“. Iga arutlusel oleva foto juures oli esimene küsimus: „Kuidas see eestlust  sümboliseerib?“. Kas fotolt saab välja lugeda ka ilma pealkirja või fotosaatja kommentaare lugemata, et tegu on just EESTI ASJAGA? 

 

Lõppkokkuvõttes leidsid kõik kohalolnud ¾üriiliikmed ühise meele ja väga tuliseks vaidluseks ei kiskunudki. ®ürii elu tehti raskeks sellega, et häid fotosid oli sel aastal väga palju! Seega valisime auhinnalisi kohti välja lausa 12 mitte 10 nagu eelnevalt plaanitud. Kindlasti on fotokonkursi lõpptulemus paljudele mõneti üllatav. Võidufotodesse pikemalt vaadates räägib igaüks neist meile suurepärase loo. 

 

Palju õnne:

(Võitjate nimed on juhuslikus järjekorras ja auhindade kategooriad saavad ka võitjad teada alles 24. juulil meie auhinnapeol. Hoiame põnevust üleval)

Kalmer Lehepuu

Sigrid Laanemets

Merle Väli

Karin Kont

Christi Lehismets

Marek Lillo

Liisi Tamm

Martiina Viil

Tiina Muts

Maarja Lääts

Jane Võsso

Mari-Ann Kalavus

 

Võidufotosid saate piiluda meie fotokonkursi kodulehelt. Uudistest anname märku kindlasti ka meie Facebooki fännilehel

FastLion CMS

Parimad said valitud!

Parimad said valitud!

Sel aastal oli ¾üriiliikmeid lausa seitse Naiskodukaitset olid esindamas Naiskodukaitse esinaine pr Airi Neve ja Naiskodukaitse esinaise asetäitja pr Kersti Podmošenski, korraldava ringkonna esindaja oli Jõgeva ringkonna esinaine pr Maris Mäeotsa, samuti kuulus ¾üriisse pikaaegne Kaitse Kodu! ajakirjanik pr Taive Kuuse 14. juuni oli see tähtis päev, mil Jõgevamaale Vaiatu rahvamajja kogunes meie fotokonkursi „Aeg olla eestlane“ auväärne ¾ürii. Langetada oli vaja tähtis otsus ja valida meile saadetud fotode seast parimatest parimad.

Parimad said valitud!

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse