Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Osalesime J.Kärneri nimelisel laskevõistlusel Osalesime JKärneri nimelisel laskevõistlusel Laskmine lahingrelvadest on Kaitseliidus kõige olulisem spordiala. Nii valmistusidki Tartu ringkonna liikmed esimest korda J. Kärneri nimelisel laskevõistlusel osalema. märtsil Tartu ringkonnas Järgmine → NKK proov - valmisolek lumetormiks ja kõrbekuumuseks korraga Osalesime J. Kärneri nimelisel laskevõistlusel

Osalesime J.Kärneri nimelisel laskevõistlusel

Tiiu Tõrra 5. aprillil 2018

Laskmine lahingrelvadest on Kaitseliidus kõige olulisem spordiala. Nii valmistusidki Tartu ringkonna liikmed esimest korda J. Kärneri nimelisel laskevõistlusel osalema.

Osalesime J.Kärneri nimelisel laskevõistlusel
Foto: Tiiu Tõrra.

Võistlusel osalesid 4-liikmelised võistkonnad koos esindajaga. Lasti lahtise sihikuga lahingrelvast (AK 4, cal 7,62  mm), 10 lasku lamades, 10 lasku püsti ja 10 lasku põlvelt laskeasendist, distants 100 m. Iga seeria jaoks oli aega 15 min. Enamusel laskjatel siiski nii palju aega ei kulunud. Kui mõnes seerias kasutatigi kogu lubatud aeg, siis peamiselt kulus see tuulevaiksete hetkede ootamiseks.

Osalesime J.Kärneri nimelisel laskevõistlusel
Foto: Tiiu Tõrra.

Lisaks Kaitseliidu malevate võistkondadele osales võistlusel kaks Soome reservväelaste ja üks Läti rahvuskaardi võistkond ning oma esinduse oli välja pannud ka NKK Sakala ringkond. Tartu malevast osales kaks võistkonda kaitseliitlasi, üks naiskodukaitsjate võistkond ning ringkonna ja maleva segavõistkond. Seetõttu oli tunda oma üksuse sisest head konkurentsi, aga ka toetust.

Loosi tahtel võistlesid kõik Tartu naiskodukaitsjad päeva teises pooles. Pika ootamise ajal oli põnev kuulatata juba tiirust tagasi tulevate tuttavate tulemusi. Osalenud 17 võistkonna seas sai meie segavõistkond 11. koha ja ringkonna võistkond 13. koha. Mitme liikme individuaalse tulemusega võib väga rahul olla (Tartu rk naine oli individuaalarvestuses naistest parim - toim), aga parajalt arenguruumi on veel kõigil. Kokkuvõttes võib öelda, et Tartu ringkonna naiskodukaitsjatel läks ootuspäraselt. Me olime võistluseks valmistunud ainult 2-3 laskepäeva ja pole olnud võimalust regulaarselt harjutada.

Kõikidele tartlastele meeldis Sakala maleva poolt korraldatud sportlikult aus võistlus ning järgmisel aastal osaleksime sellel samuti väga hea meelega. Tõstame latti kõrgemale!

FastLion CMS

Osalesime JKärneri nimelisel laskevõistlusel

Osalesime JKärneri nimelisel laskevõistlusel

Foto: Tiiu Tõrra Võistlusel osalesid 4-liikmelised võistkonnad koos esindajaga Laskmine lahingrelvadest on Kaitseliidus kõige olulisem spordiala. Nii valmistusidki Tartu ringkonna liikmed esimest korda J. Kärneri nimelisel laskevõistlusel osalema.

Osalesime J. Kärneri nimelisel laskevõistlusel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse