Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Orissaare jaoskonna 18. sünnipäev oli täis daamide sädinat Orissaare jaoskonna 18 sünnipäev Sünnipäev on elus eriline sündmus. Tavaliselt oodatakse küll juubeleid, aga üks tähtsamaid sündmusi on siiski 18. sünnipäev. Orissaare jaoskonnale sai see päev väga eriliseks. Risti jaoskonna kutse Daamide Vibupäevale tekitas kõikides suure ootusärevuse. Pilt: Merly Tamm Koostöö Laskesport Tähtpäevad ← Eelmine Kõinastule ja tagasi nii, et “vett sai nii ülevalt kui alt” Järgmine → Ajalooretk viis Leisi kanti Orissaare jaoskonna 18. sünnipäev oli täis daamide sädinat

Orissaare jaoskonna 18. sünnipäev oli täis daamide sädinat

Anneli Pitk, Ülle Sülla, Saaremaa rk 30. augustil 2017

Sünnipäev on elus eriline sündmus. Tavaliselt oodatakse küll juubeleid, aga üks tähtsamaid sündmusi on siiski 18. sünnipäev. Orissaare jaoskonnale sai see päev väga eriliseks. Risti jaoskonna kutse Daamide Vibupäevale tekitas kõikides suure ootusärevuse.

Sõit läks lahti 27. augusti varahommikul, kui sinitaevas säras tellitud päike. Buss sai korraga uhkelt sätitud daamide sädinat täis. Kullametsa viburajale jõudsime esimestena nagu kaugeltnurga rahvale kohane. Peagi hakkas kauneid daame juurde tulema ja seda naiselikku ilu sai metsaalune täis.

Orissaare jaoskonna 18. sünnipäev oli täis daamide sädinat
Pilt: Mare Kirr

Avasõnad ütlesid Risti jaoskonna esinaine Kati Ojaver ja aseesinaine Tiina Leesik. Meie üllatuseks pühendati seekordne Daamide Vibupäev Orissaare jaoskonnale. Päeva algusest ei puudunud sünnipäevalaul. Meie omalt poolt kostitasime daame maitsva sünnipäevakringliga.

Päev sai jätku vibude valimise ja uhke kalessisõiduga. Selline sõit pani ennast tundma tõelise daamina.

Orissaare jaoskonna 18. sünnipäev oli täis daamide sädinat
Pilt: Mare Kirr

Saanud vibu ja sinna juurde kuuluva varustuse kätte, suundusime instruktsioonide saatel rajale. Esmased juhised saime Risti malevkonna pealikult Aksel Heidemannilt. Oh seda elevust, kui nool märki tabas. Selgus tõsiasi, et nii mõnigi pime sai nägijaks.

Viburajalt naastes ootas meid kuhi pannkooke maitsva täidisega. Keha kinnitatud, sõitsime Koluvere lossi, kus saime kätte tunnistused päeval osalemise kohta. Samas andsime üle kaasa võetud külakosti saaremaiste maitsetega ja suure tänu, et saime oma sünnipäeva nii vahvalt tähistada.

Saaremaa ringkonnast lustisid meiega koos Akadeemilise jaoskonna naised Ellen, Mare ja Katrin. Kauneid daame sõidutas sellel päeval härrasmehest bussijuht Kalle Tiits. Suur tänu kõigile, kes meiega selle toreda päeva veetsid.

Orissaare jaoskonna 18. sünnipäev oli täis daamide sädinat
Saarlaste esindus vibupäeval. Pilt: Merly Tamm

FastLion CMS

Orissaare jaoskonna 18 sünnipäev

Orissaare jaoskonna 18 sünnipäev

Sõit läks lahti 27 augusti varahommikul, kui sinitaevas säras tellitud päike Sünnipäev on elus eriline sündmus. Tavaliselt oodatakse küll juubeleid, aga üks tähtsamaid sündmusi on siiski 18. sünnipäev. Orissaare jaoskonnale sai see päev väga eriliseks. Risti jaoskonna kutse Daamide Vibupäevale tekitas kõikides suure ootusärevuse.

Orissaare jaoskonna 18. sünnipäev oli täis daamide sädinat

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse