Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad lähevad maale Naiskodukaitsjad lähevad maale Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna tegevus laieneb: maapiirkonnas on plaanis luua jaoskonnad Kilingi-Nõmmes ja Pärnu-Jaagupis kui kahes suures vallakeskuses. ← Eelmine Naiskodukaitsjad tänasid agaraid kudujaid Järgmine → Mõtteid võistlusretkelt „Kivid ja Kännud“ 2015- NKK naised võistlemas noortega! Naiskodukaitsjad lähevad maale

Naiskodukaitsjad lähevad maale

Silvia Paluoja, Pärnu Postimees, 18. veebruaril 2015

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna tegevus laieneb: maapiirkonnas on plaanis luua jaoskonnad Kilingi-Nõmmes ja Pärnu-Jaagupis kui kahes suures vallakeskuses.

Saarde valla siseses linnas Kilingi-Nõmmes toimub sel neljapäeval, 19. veebruaril klubis külalisõhtu, millel naiskodukaitsjad oma tegevusest räägivad.

 

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna instruktor Ave Rallmann mainis, et 1990. aastate lõpus, 2000. aastate alguses oli Saardes jaoskond loomisjärgus, aga mõtteks see tookord jäigi. Vahepeal on sinnakanti taas liikmeid lisandunud ja külalisõhtu ongi nüüd samm Naiskodukaitse jaoskonna moodustamise poole.

 

Naiskodukaitsest ja Pärnumaa ringkonna tegevusest räägib ringkonna esinaine Jana Ots. Lühikese loengu kodu turvalisuse teemal peab Maret Kommer, kes on tuntud kui aktiivne naiskodukaitsja ja esmaabiinstruktor.

 

Kaitseliidu Kikepera malevkonna pealik Kristjan Pahk arutleb, milline võiks olla kohalike koostöö Naiskodukaitse ja Kaitseliiduga. Saarde vald koos Surju, Tahkuranna ja Häädemeeste vallaga jääb Kikepera malevkonda.

 

Riigi 97. aastapäeva tähitavad seekord Kilingi-Nõmmes koos Kaitseliit ja Naiskodukaitse ja ürituse ettevalmistamisestki tuleb külalisõhtul juttu. Iseseisvuspäeval asetatakse pärjad vabadussõja sangarite monumendi jalamile, naiskodukaitsjad pakuvad suppi ja huvilised saavad uudistada Kaitseliidu varustuse näitust kohaliku päästehoone ees.

Naiskodukaitsjad lähevad maale

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad lähevad maale

Naiskodukaitsjad lähevad maale

Saarde valla siseses linnas Kilingi-Nõmmes toimub sel neljapäeval, 19 veebruaril klubis külalisõhtu, millel naiskodukaitsjad oma tegevusest räägivad Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna tegevus laieneb: maapiirkonnas on plaanis luua jaoskonnad Kilingi-Nõmmes ja Pärnu-Jaagupis kui kahes suures vallakeskuses.

Naiskodukaitsjad lähevad maale

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse