Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse tähistab 80. aastapäeva. Naiskodukaitse tähistab 80 aastapäeva Naiskodukaitse tähistab eeloleval pühapäeval, 19. augustil oma 80. aastapäeva. aastapäevale pühendatud kirjandivõistluse võitjad selgunud Naiskodukaitse tähistab 80. aastapäeva.

Naiskodukaitse tähistab 80. aastapäeva.

17. augustil 2007

Naiskodukaitse tähistab eeloleval pühapäeval, 19. augustil oma 80. aastapäeva.

Naiskodukaitse tähistab 80. aastapäeva.
 Aastapäeva pidustused toimuvad sel korral Jõhvis ning algavad pühapäeval piduliku Naiskodukaitsele pühendatud jumalateenistusega Jõhvi Mihkli kirikus algusega kell 13.00.Jumalateenistusel õnnistatakse nelja Naiskodukaitse ringkonna - Viru, Jõgeva, Alutaguse ja Järva ringkonna - lipud.
Peale jumalateenistust asetavad Naiskodukaitse keskjuhatuse liikmed pärja Jõhvi Vabadussõja mälestussambale, meenutamaks kõiki kodumaa eest langenuid ja kannatanuid.

Naiskodukaitse 80. aastapäeva aktus ja vastuvõtt toimub algusega kell 17.00 Jõhvi kontserdimajas.
 
Aastapäeva aktusel osalevad sõnavõttudega Kaitsejõudude peastaabi ülem kolonel Neeme Väli ja Kaitseliidu ülem kolonelleitnant Raivo Lumiste ning Naiskodukaitse poolt antavat kõrgeimat autasu, Liiliaristi I klassi on palutud vastu võtma proua Ingrid Rüütel.  

Aastapäeva pidustustest on lisaks naiskodukaitsjatele osalemas ka välisriikide vabatahtlike riigikaitseorganisatsioonide esindajad.

1927. aastal loodi Kaitseliidu eriorganisatsioon Naiskodukaitse, mille eesmärgiks oli koondada kõiki Eesti naisi üle maa, et vabatahtlikult panustada oma riigi kaitsmisesse.

FastLion CMS

Naiskodukaitse tähistab 80 aastapäeva

Naiskodukaitse tähistab 80 aastapäeva

Aastapäeva pidustused toimuvad sel korral Jõhvis ning algavad pühapäeval piduliku Naiskodukaitsele pühendatud jumalateenistusega Jõhvi Mihkli kirikus algusega kell 13 00 Naiskodukaitse tähistab eeloleval pühapäeval, 19. augustil oma 80. aastapäeva.

Naiskodukaitse tähistab 80. aastapäeva.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse