Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus aitab kriisiolukordadeks valmistuda Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus aitab Naiskodukaitse andis eile, 29. aprillil välja mobiilirakenduse „Ole valmis!“, mis õpetab kuidas õnnetusteks ja kriisiolukordadeks paremini valmistuda. Ole valmis! ← Eelmine Naiskodukaitse kutsub üles panustama ajalooliste juhtide galerii loomisesse Järgmine → Naiskodukaitsjad osalevad suurõppusel Siil 2018 kümnetes erinevates rollides Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus aitab kriisiolukordadeks valmistuda

Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus aitab kriisiolukordadeks valmistuda

30. aprillil 2018

Naiskodukaitse andis eile, 29. aprillil välja mobiilirakenduse „Ole valmis!“, mis õpetab kuidas õnnetusteks ja kriisiolukordadeks paremini valmistuda.

Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus aitab kriisiolukordadeks valmistuda

Rakenduse saab tasuta alla laadida:

Hankige see Google Play poest

  Hankige see App Store poest poest

 

Mobiilirakendusest „Ole valmis!“ leiab juhiseid erinevates olukordades käitumiseks. Näiteks, mida teha siis, kui elekter on ära läinud, oled metsa eksinud või kuidas anda esmaabi. Infot saab veel näiteks tule- ja veeohutuse, loodusõnnetuste, elutähtsate teenuste katkestuste, küberturvalisuse ja erinevate julgeolekuohtude kohta.

 

Inimesed leiavad rakendusest ka nädalaseks iseseisvaks hakkamasaamiseks mõeldud koduste ning evakuatsioonivarude nimekirja ning rakendus võimaldab testida enda varustatuse taset.

 

Lisaks on rakendusse koondatud erinevad kasulikud telefoninumbrid, millele saab keskkonnast otse helistada.

Naiskodukaitse esinaise Airi Toominga sõnul on mobiilirakendus väljatöötatud soovist anda käesolevaid juhiseid edasi võimalikult paljudele inimestele. „Organisatsioonisiseselt on kogu selle info jagamiseks väljatöötanud Naiskodukaitse ohutushoiu kursus, aga kahjuks ei suuda me kõiki Eesti inimesi vajaliku kiirusega koolitada, seetõttu anname infot edasi ka mobiilirakenduse kaudu,“ sõnas Tooming.  

 

Rakenduses leiduv info on kokku koondatud paljude koostööpartnerite abiga, näiteks sisaldab see osaliselt elanikkonnakaitse rakkerühma poolt kokkupandud käitumisjuhiseid ja mitmeid Päästeameti poolt väljaantud materjale.

 

Nende inimeste jaoks, kes nutitelefoni ei kasuta, lisatakse rakenduses sisalduvat infot järgemööda Naiskodukaitse koduleheküljele www.naiskodukaitse.ee .

 

 

Lisainfo äpi kohta leiab siit.

Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus aitab kriisiolukordadeks valmistuda

FastLion CMS

Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus aitab

Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus aitab

Rakenduse saab tasuta alla laadida: Mobiilirakendusest „Ole valmis!“ leiab juhiseid erinevates olukordades käitumiseks Näiteks, mida teha siis, kui elekter on ära läinud, oled metsa eksinud või kuidas anda esmaabi Naiskodukaitse andis eile, 29. aprillil välja mobiilirakenduse „Ole valmis!“, mis õpetab kuidas õnnetusteks ja kriisiolukordadeks paremini valmistuda.

Naiskodukaitse loodud mobiilirakendus aitab kriisiolukordadeks valmistuda

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse