Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse kutsub veebi tutvustusüritusele Naiskodukaitse kutsub veebi tutvustusüritusele Tule 12. oktoobril kell 19:00 Naiskodukaitse tutvumisüritusele ja uuri välja, kuidas sina saad anda oma panuse turvalisemasse Eestisse. Kutsu sõbranna ka tutvumisõhtule kaasa, kaotada pole midagi, võita on aga oi kui palju! ← Eelmine Naiskodukaitsjad käisid Soomes NASTA Tyyni 2023 õppusel Järgmine → Mitusada inimest said naiskodukaitsjate juhendamisel kriisivalmimaks Naiskodukaitse kutsub veebi tutvustusüritusele

Naiskodukaitse kutsub veebi tutvustusüritusele

7. okt. 2023

Tule 12. oktoobril kell 19:00 Naiskodukaitse tutvumisüritusele ja uuri välja, kuidas sina saad anda oma panuse turvalisemasse Eestisse.

Kes või mis on Naiskodukaitse ning kuidas see kõik riigikaitsesse puutub? Kas ma olen liiga noor või vana, et liituda? Kas esimesena vasak või parem jalg? Mis on naiskodukaitsja õigused, kohustused ja võimalused? Kuidas saaksin relvata turvalisemasse Eestisse panustada? Aga kui siiski tahaks sõjalises riigikaitses kaasa lüüa?

 

Tutvustusõhtul räägime lähemalt, millega naiskodukaitsjad lisaks kriisiks valmistumisele ja sõjalisele riigikaitsele veel tegelevad ning kuidas iga naine ja mees leiab riigikaitses just endale sobiva rakenduse. Riigikaitse on tõsine asi, aga igal juhul räägime me sellest ka, miks inimesed vabatahtlikult ja näod naerul oma riiki kaitsta tahavad ning kuidas meil tegelikult saab väga palju nalja ka.

 

Muidugi jagame infot ka selle kohta, kuidas Naiskodukaitsega liituda saab.

 

Palun REGISTREERI end üritusele ja märgi maakond, kus elad, siin lingil.

Tutvumisüritus toimub Zoomis 12. oktoobril 2023 algusega kell  19.00.

Vajalik link ja paroolid saadetakse registreerunutele meili peale või leiab vastavast Facebooki üritusest.

 

Naiskodukaitse koondab endas tegusaid isamaalisi naisi alates 16-eluaastast ning vaatamata sellele, et kõik naised on erinevad, leiab Naiskodukaitses igaüks just endale sobiva tegutsemisala.

 

Kutsu sõbranna ka tutvumisõhtule kaasa, kaotada pole midagi, võita on aga oi kui palju!

Naiskodukaitse kutsub veebi tutvustusüritusele

FastLion CMS

Naiskodukaitse kutsub veebi tutvustusüritusele

Naiskodukaitse kutsub veebi tutvustusüritusele

Kes või mis on Naiskodukaitse ning kuidas see kõik riigikaitsesse puutub? Kas ma olen liiga noor või vana, et liituda? Kas esimesena vasak või parem jalg? Mis on naiskodukaitsja õigused, kohustused ja võimalused? Kuidas saaksin relvata turvalisemasse Eestisse panustada? Aga kui siiski tahaks sõjalises riigikaitses kaasa lüüa? Tutvustusõhtul räägime lähemalt, millega naiskodukaitsjad lisaks kriisiks valmistumisele ja sõjalisele riigikaitsele veel tegelevad ning kuidas iga naine ja mees leiab riigikaitses just endale sobiva rakenduse Riigikaitse on tõsine asi, aga igal juhul räägime me sellest ka, miks inimesed vabatahtlikult ja näod naerul oma riiki kaitsta tahavad ning kuidas meil tegelikult saab väga palju nalja ka Tule 12. oktoobril kell 19:00 Naiskodukaitse tutvumisüritusele ja uuri välja, kuidas sina saad anda oma panuse turvalisemasse Eestisse.

Naiskodukaitse kutsub veebi tutvustusüritusele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse