Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse kutsub taas ohutushoiulaagrisse. Naiskodukaitse kutsub taas ohutushoiulaagrisse 25. -26. septembril 2021 korraldab Naiskodukaitse taas ohutushoiulaagri organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Tegevused annavad võimaluse end proovile panna, kuid on jõukohased igas vanuses ja füüsilises vormis naistele. Laager toimub Lääne-Virumaal Rutjal ning on osalejatele tasuta. innerHTML = writetospan; olev[no-Smpam)almis@naiskodukaitse.ee ← Eelmine Võidupüha paraadil osales rekordarv naiskodukaitsjaid Järgmine → Öörännakul selguvad Naiskodukaitse säravaimad juhid Naiskodukaitse kutsub taas ohutushoiulaagrisse.

Naiskodukaitse kutsub taas ohutushoiulaagrisse.

29. juulil 2021

25.-26. septembril 2021 korraldab Naiskodukaitse taas ohutushoiulaagri organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Tegevused annavad võimaluse end proovile panna, kuid on jõukohased igas vanuses ja füüsilises vormis naistele. Laager toimub Lääne-Virumaal Rutjal ning on osalejatele tasuta.

Naiskodukaitse kutsub taas ohutushoiulaagrisse.

Laagri sihtgrupp on naised, kes ei kuulu Naiskodukaitsesse. 

 

Laagris saad:
🚑 õppida ja harjutada esmaabi andmist
🔥 proovida ise tuld kustutada
🌲 õppida, kuidas metsas hakkama saada
🔫 püssi lasta
🍳 proovida, kuidas sõdurid metsas ise süüa teevad
😎 maskeerimist
📞 õppida, kuidas sidet pidada, kui telefoni ei ole
⛺ ööbida sõduritelgis
🎶 meelelahutust ja chilli
🤩 ja muud põnevat...

 

Laagrisse saabumine ja lahkumine on Sinu korraldada, meie hoolitseme tegevuse, toitlustuse ning majutuse eest. Parkimisvõimalus olemas.

 
NB! Kui laagris osalemise takistuseks on see, et Sul pole oma 7+ vanuses last kellegagi jätta, siis võta ta kaasa - lastele on laagris ohutusteemalised tegevused.

Soovides anda hädaolukorras käitumise juhiseid edasi võimalikult paljudele inimestele, on Naiskodukaitse välja töötanud mobiilirakenduse “Ole valmis!”. Naiskodukaitsjatele on kogu selle info jagamiseks välja töötatud ohutushoiu kursus, mille teemadega nüüd ka organisatsiooni mitte kuuluvad inimesed tutvuda saavad.

 

“Meie eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust ning valmisolekut erinevateks kriisiolukordadeks. Ohutushoiulaager on hea võimalus saada koolitust eluks nii vajalikel teemadel,” kommenteeris Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

 

Kohtade arv laagris on piiratud.

REGISTREERUMINE toimub SIIN LINGIL.

Kutsu oma sõbrannad ka laagrisse:

https://www.facebook.com/events/903705277156800

 

LISAINFO JA KÜSIMUSED:

 

FastLion CMS

Naiskodukaitse kutsub taas ohutushoiulaagrisse

Naiskodukaitse kutsub taas ohutushoiulaagrisse

Laagri sihtgrupp on naised, kes ei kuulu Naiskodukaitsesse Laagris saad: õppida ja harjutada esmaabi andmist proovida ise tuld kustutada õppida, kuidas metsas hakkama saada püssi lasta proovida, kuidas sõdurid metsas ise süüa teevad maskeerimist õppida, kuidas sidet pidada, kui telefoni ei ole ööbida sõduritelgis meelelahutust ja chilli ja muud põnevat 25.-26. septembril 2021 korraldab Naiskodukaitse taas ohutushoiulaagri organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Tegevused annavad võimaluse end proovile panna, kuid on jõukohased igas vanuses ja füüsilises vormis naistele. Laager toimub Lääne-Virumaal Rutjal ning on osalejatele tasuta.

Naiskodukaitse kutsub taas ohutushoiulaagrisse.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse