Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse kõikide ringkondade juhid saavad sel nädalavahetusel kokku Võrumaal Naiskodukaitse kõikide ringkondade juhid 20. -22. juulini kohtuvad Naiskodukaitse kõikide ringkondade juhid Võrumaal Nõiariigis Naiskodukaitse vabatahtlike juhtide laagris. Kokku tuleb 95 Naiskodukaitse erineva tasandi juhti 15 ringkonnast, et arendada ennast ja oma organisatsiooni. aastal Tartumaal ← Eelmine Minu võitluskaaslane on naiskodukaitsja Järgmine → Sõda ja rahu Võrumaal Naiskodukaitse juhtide laagris Naiskodukaitse kõikide ringkondade juhid saavad sel nädalavahetusel kokku Võrumaal

Naiskodukaitse kõikide ringkondade juhid saavad sel nädalavahetusel kokku Võrumaal

19. juulil 2018

20.-22. juulini kohtuvad Naiskodukaitse kõikide ringkondade juhid Võrumaal Nõiariigis Naiskodukaitse vabatahtlike juhtide laagris. Kokku tuleb 95 Naiskodukaitse erineva tasandi juhti 15 ringkonnast, et arendada ennast ja oma organisatsiooni.

Kolme päeva jooksul toimuvad erinevad seminarid, koolitused ning töötoad, et arendada ja motiveerida Naiskodukaitse erineva tasandi juhte.


Naiskodukaitse vabatahtlike juhtide laager toimub iga kahe aasta järel, 2016. aastal toimus laager Tartumaal, 2014. aastal Valgamaal.

Naiskodukaitse kõikide ringkondade juhid saavad sel nädalavahetusel kokku Võrumaal
Naiskodukaitse juhtide laager 2016. aastal Tartumaal

FastLion CMS

Naiskodukaitse kõikide ringkondade juhid

Naiskodukaitse kõikide ringkondade juhid

Kolme päeva jooksul toimuvad erinevad seminarid, koolitused ning töötoad, et arendada ja motiveerida Naiskodukaitse erineva tasandi juhte Naiskodukaitse vabatahtlike juhtide laager toimub iga kahe aasta järel, 2016 20.-22. juulini kohtuvad Naiskodukaitse kõikide ringkondade juhid Võrumaal Nõiariigis Naiskodukaitse vabatahtlike juhtide laagris. Kokku tuleb 95 Naiskodukaitse erineva tasandi juhti 15 ringkonnast, et arendada ennast ja oma organisatsiooni.

Naiskodukaitse kõikide ringkondade juhid saavad sel nädalavahetusel kokku Võrumaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse