Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond tähistab 5. juubelit Naiskodukaitse Tallinna ringkonna akadeemiline Akadeemilise jaoskonna tegev- ja toetajaliikmed tähistavad jaoskonna sünnipäeva 12. novembri õhtul Tallinna vanalinnas ekskursiooni ja sellele järgneva restoranikülastusega. ← Eelmine Väikestest asjadest saavad alguse suured teod Järgmine → Baasväljaõppe meditsiinimoodul Naiskodukaitse Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond tähistab 5. juubelit akadeemilise jaoskonna sünnipäev

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond tähistab 5. juubelit

Marilin Prants, akadeemiline jsk. 7. nov. 2008

Akadeemilise jaoskonna tegev- ja toetajaliikmed tähistavad jaoskonna sünnipäeva 12. novembri õhtul Tallinna vanalinnas ekskursiooni ja sellele järgneva restoranikülastusega.

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond tähistab 5. juubelit

Selle tähistamiseks palub jaoskonna juhatus kõiki oma tegev- ja toetajaliikmeid saada kokku ning soovida palju õnne, edu ja pikka iga sünnipäevalapsele. Eriti oodatud on jaoskonna asutajaliikmed.

Akadeemiline jaoskond asutati 12. novembril 2003 seitsme neiu poolt - Tiia-Triin Truusa, Kristi Kolde, Teele Raiend, Helle Jürna, Kersti Tammekunn, Liivi Kosk, Mari-Liis Rohtla. Jaoskonna esimeseks esinaiseks valiti Kristi Kolde, aseesinaiseks Liivi Kosk.


Meenutab üks asutajaliikmeid Mari-Liis Rohtla: „NKK Tallinna Akadeemiline jaoskond tekkis nende liikmete initsiatiivil, kes Tartu Akadeemilisest jaoskonnast Tallinna töötama ja elama olid  tulnud ning soovisid jätkata Naiskodukaitse all tegevust “akadeemilises” õhkkonnas. Kuna Tallinnas oli juba olemas Kaitseliidu Akadeemiline malevkond, mille kõrval Naiskodukaitse vastav haru puudus, siis polnud ka struktuuri muutmisega probleeme."


Liikmete vastuvõtmise kriteeriumiks kehtestati kõrghariduse omamine või veel kõrgkoolis õppimine.

 

Praeguseks on jaoskond kasvanud 35-liikmeliseks; jaoskonnas on ka 5 toetajaliiget, neist 3 meesterahvast. Toetajaliikmete funktsioon on valdavalt läbi viia õppusi või aidata ürituste korraldamisel.


"Tore on näha, et meiega liitub aina enam teotahtelisi ja ambitsioonikaid naisi, kes tahavad igati panustada oma organisatsiooni arengusse. Seda näitab ka fakt, kui palju on meie liikmeid tegevad jaoskonna tasemelt kõrgemates juhtorganites," ütles akadeemilise jaoskonna praegune esinaine Eveli Sammelselg.

Akadeemiline jaoskond kuulub koos toompea, lääne, põhja, nõmme ja muusika jaoskonnaga Naiskodukaitse Tallinna ringkonda.

FastLion CMS

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna akadeemiline

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna akadeemiline

Selle tähistamiseks palub jaoskonna juhatus kõiki oma tegev- ja toetajaliikmeid saada kokku ning soovida palju õnne, edu ja pikka iga sünnipäevalapsele Eriti oodatud on jaoskonna asutajaliikmed Akadeemilise jaoskonna tegev- ja toetajaliikmed tähistavad jaoskonna sünnipäeva 12. novembri õhtul Tallinna vanalinnas ekskursiooni ja sellele järgneva restoranikülastusega.

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond tähistab 5. juubelit

akadeemilise jaoskonna sünnipäev
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse