Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2022 on Erle Nõgene Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta 27. novembril tähistas Naiskodukaitse Sakala ringkond Õisu mõisas oma 95. aastapäeva. Väärikas õhkkonnas tunnustati silmapaistvaid liikmeid ja toetajaid ning tänati koostööpartnereid, kes panustasid Naiskodukaitse esimese esinaise Mari Raamoti mälestuspingi loomisesse tema sünnikodu õuele. Kõige väärikama tiitli viimase aasta tegevuse eest - Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2022 - pälvis Viljandi jaoskonna juhatuse aseesinaine Erle Nõgene. Tähtpäevad ← Eelmine „Juhuu! Millal on järgmine seiklus?” ja „Issand, millesse ma ennast mässinud olen!?” Järgmine → Sakala ringkonna naiskodukaitsjad tähistasid juubelit Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2022 on Erle Nõgene

Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2022 on Erle Nõgene

Tiiu Sommer 27. nov. 202227. novembril tähistas Naiskodukaitse Sakala ringkond Õisu mõisas oma 95. aastapäeva. Väärikas õhkkonnas tunnustati silmapaistvaid liikmeid ja toetajaid ning tänati koostööpartnereid, kes panustasid Naiskodukaitse esimese esinaise Mari Raamoti mälestuspingi loomisesse tema sünnikodu õuele. Kõige väärikama tiitli viimase aasta tegevuse eest - Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2022 - pälvis Viljandi jaoskonna juhatuse aseesinaine Erle Nõgene.

Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2022 on Erle Nõgene
Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2022 Erle Nõgene Foto: Gunnar Teas

„Erle Nõgene on tõeline meeskonnamängija, kes oskab innustada ja kaasata just nii, nagu naiskodukaitsja seda teha võikski. Ükskõik kui raske ülesanne saab täidetud korrektselt ning on imetlusväärne, kuidas ta teeb seda kõike justkui muuseas, möödaminnes ja nautides”, sõnas Sakala ringkonna esinaine Jane Koitlepp enne auhinna üleandmist. 

Erle Nõgene on Naiskodukaitse tegevliige aastast 2017. Oma avatud loomu ja tarmuka suhtumise poolest jäi ta kohe kaaslastele silma ning valiti juba 2018. aastal jaoskonna aseesinaise ametikohale. Lisaks juhipositsioonile oli ta kohe nõus ka Kaitseliidu tegevustes kaasa lööma, panustades esialgu formeerimisüksuses ning sealt edasi oli  järgmiseks loogiliseks sammuks sõdurioskuste kursuse läbimine. Nõgene kuulub side ja staabi erialagruppi ning erinevaid väljaõppeid läbides sai talle peagi selgeks, et just staabiassistendi tegevus on see, mis teda köidab. Staabiassitendi kursuse lõpetamine sai teoks sellel aastal. Erle teine kirg on toitlustamine, kus ta võtab julgelt vastutuse järelkasvu koolitamise eest ja koordineerib kasvõi sadadele inimestele kõhutäie valmistamist.

 

Autasusid ja tunnustusi jagati tol õhtul veel: Esta Kivisild ja Elerin Öövel pälvisid Naiskodukaitse keskjuhatuse otsusega Liiliaristi V klassi ordeni.

Naiskodukaitse Sakala ringkonna juhatuse tänukirja said Evelin Laanemäe aktiivse tegevuse eest Naiskodukaitses, Marit Pleiats ringkonna ja maleva eduka esindamise eest erinevatel laskevõistlustel, Agris Linnaste hästi ettevalmistatud ja heal tasemel sideõpete läbiviimise eest, Toomas Taimre sõdurioskuste moodulil erinevate tundide läbiviimise eest, Allar Mürk abivalmiduse ja heal tasemel väljaõppe läbiviimise eest.

20. tegevusaasta täitumise puhul organisatsioonis said tunnustuse Malle Lohk, Egle Reinup, Tiina Ott ja Aili Mägi. 15 aktiivset tegutsemisaastat täitus Lembe Lahtmaal ja Jane Koitlepal. Tänu 19-aastase panuse eest revisjonikomisjoni töösse pälvis Ene Sügav.

Viimase aasta jooksul erinevatel aladel oma tegevusega silma paistnud liikmeid tunnustati Sakala ringkonna juhatuse otsusega järgnevalt: aasta tulevikulootus on Helina Prii, aasta tõusev täht on Malle Lohk, käbe kulbikeerutaja on Maiu Kivilaan, aasta meediaguru on Tea Raidsalu, aasta roheline ja aasta plaasterdaja on Elerin Öövel, terav kotkasilm on Marja Kirss, aasta ideedegeneraator on Tiiu Sommer, aasta õppur on Ebe Õnne, kõige kiirem baasväljaõpete läbija ehk aasta kiiruseületaja on Marju Mets, aasta instruktor on Jane Koitlepp, aasta tegija on Kai Kannistu.

 

FastLion CMS

Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta

Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta

Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2022 Erle Nõgene Foto: Gunnar Teas „Erle Nõgene on tõeline meeskonnamängija, kes oskab innustada ja kaasata just nii, nagu naiskodukaitsja seda teha võikski Ükskõik kui raske ülesanne saab täidetud korrektselt ning on imetlusväärne, kuidas ta teeb seda kõike justkui muuseas, möödaminnes ja nautides”, sõnas Sakala ringkonna esinaine Jane Koitlepp enne auhinna üleandmist 27. novembril tähistas Naiskodukaitse Sakala ringkond Õisu mõisas oma 95. aastapäeva. Väärikas õhkkonnas tunnustati silmapaistvaid liikmeid ja toetajaid ning tänati koostööpartnereid, kes panustasid Naiskodukaitse esimese esinaise Mari Raamoti mälestuspingi loomisesse tema sünnikodu õuele. Kõige väärikama tiitli viimase aasta tegevuse eest - Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2022 - pälvis Viljandi jaoskonna juhatuse aseesinaine Erle Nõgene.

Naiskodukaitse Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja 2022 on Erle Nõgene

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse