Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse PR-juhid täiendasid teadmisi Naiskodukaitse PR-juhid täiendasid teadmisi 20. -21. septembril korraldati Mihkli Külalistemajas Läänemaal PR- juhtide õppepäevadeesmärgiga õpetada naiskodukaitsjatele pressiteadete ja uudiste koostamist,infoürituste korraldamist ning pressiga suhtlemist. Pildi autor: Maret Kommer ← Eelmine Naiskodukaitse Tartu ringkond kutsub avatud uste päevale Järgmine → Naiskodukaitse korraldas välitoitlustuse erialavõistluse Naiskodukaitse PR-juhid täiendasid teadmisi

Naiskodukaitse PR-juhid täiendasid teadmisi

Kristel Kitsing 25. sept. 2008

20.-21. septembril korraldati Mihkli Külalistemajas Läänemaal PR- juhtide õppepäevadeesmärgiga õpetada naiskodukaitsjatele pressiteadete ja uudiste koostamist,infoürituste korraldamist ning pressiga suhtlemist.

Kahepäevasele koolitusele oli tulnud paarkümmend naiskodukaitsjat üle terve Eesti.

Naiskodukaitse korraldab taolisi koolitusi korra aastas, et arendada PR-grupi töös vajaminevaid oskusi.

1927. aastal loodud vabatahtliku organisatsiooni Naiskodukaitse koolitusspetsialisti Nele Sarrapiku sõnul oli tegemist kasuliku koolitusega, mida tulevikus kiirelt ja intensiivselt praktikas kasutada saab.

PR- grupi ülesanneteks Naiskodukaitse organisatsioonis on hoolitseda selle eest, et info organisatsioonist oleks kättesaadav laiemale avalikkusele ning tagada liikmeskonna pidev juurdekasv.
Naiskodukaitse PR-juhid täiendasid teadmisi
Kpt Erik Reinhold jagamas õpetussõnu presentatsioonide väljatöötamisest.Pildi autor: Maret Kommer

FastLion CMS

Naiskodukaitse PR-juhid täiendasid teadmisi

Naiskodukaitse PR-juhid täiendasid teadmisi

Kahepäevasele koolitusele oli tulnud paarkümmend naiskodukaitsjat üle terve Eesti Naiskodukaitse korraldab taolisi koolitusi korra aastas, et arendada PR-grupi töös vajaminevaid oskusi 20.-21. septembril korraldati Mihkli Külalistemajas Läänemaal PR- juhtide õppepäevadeesmärgiga õpetada naiskodukaitsjatele pressiteadete ja uudiste koostamist,infoürituste korraldamist ning pressiga suhtlemist.

Naiskodukaitse PR-juhid täiendasid teadmisi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse