Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
NKK Proov tagasi Tartus! NKK Proov tagasi Tartus! Aastaid NKK Proovi nime all tuntud Naiskodukaitse Tartu ringkonna sõjalis-sportlik katsumus maabus tänavu NKK proovikivi - Dorpati dessandi (prantsuse keeles descente 'maabumine') nime all vanas heas Tartu linnas. Tulge - ja te ei kahetse! ← Eelmine Ohutushoiu baasväljaõppe füüsilise enesekaitse instruktorite õppepäev Tartus NKK Proov tagasi Tartus!

NKK Proov tagasi Tartus!

Tiiu Pirsko 21. juunil 2024

Aastaid NKK Proovi nime all tuntud Naiskodukaitse Tartu ringkonna sõjalis-sportlik katsumus maabus tänavu NKK proovikivi - Dorpati dessandi (prantsuse keeles descente 'maabumine') nime all vanas heas Tartu linnas.

NKK Proov tagasi Tartus!

Ürituse kutses rõhutati, et see on mõeldud eelkõige uutele liikmetele (liitumise aeg 2020-2024) - aga vabade kohtade olemasolul on võimalik osaleda ka varem liitunutel. Viimasest sõnasabast võttiski kinni meie naiskond, mille staa¾ikaim liige TTT on Naiskodukaitses juba pealt 22 ning Kärt üle 10 aasta - nentida tuleb siiski, et kaks 2020 liitunud liiget sobisid ka "uue liikme" kategooriasse. 

No sellist osalemisrõõmu nagu Dorpati dessant tänavu pakkus ei olnud meie naiskond ammu kogenud - jalutuskäik mööda Tartut pakkus ohtraid võimalusi võidu üksteise surnuks rääkimiseks, teekond oli põnev ja pakkus ka tartlastele üllatusi, kontrollpunktides tunti meie saabumise üle alati miskipärast ülevoolavat rõõmu ning lahkudes jäädi pikalt ja heldinult järele lehvitama. Riskides sõnakordust kuritarvitada tuleb nentida et rõõm oli vastastikune ning jäi võistlust igast küljest meenutama.

NKK Proov tagasi Tartus!
NKK Proov tagasi Tartus!
NKK Proov tagasi Tartus!

Aga mida esile tuua? Esmalt ja kõige tähtsamana: milline korraldus, milline meeskonnatöö ja pühendumus, milline klapp ja õhin! Seda kõike kogesime nii ürituse alguses, lõpus kui igas kontrollpunktis. Ja viimased olid põnevad, tõesõna! Seega - kes soovib järgmiseks korra võiduks madalstarti harjutada võtke ette GD rehvivahetus, Naiskodukaitse sümboolika, Nato tähestik, vutimuna lõkkel küpsetamine, relva osad ning muidugi seasõrad ja surmasõlmed. Tulge - ja te ei kahetse!

NKK Proov tagasi Tartus!

FastLion CMS

NKK Proov tagasi Tartus!

NKK Proov tagasi Tartus!

Ürituse kutses rõhutati, et see on mõeldud eelkõige uutele liikmetele (liitumise aeg 2020-2024) - aga vabade kohtade olemasolul on võimalik osaleda ka varem liitunutel Viimasest sõnasabast võttiski kinni meie naiskond, mille staa¾ikaim liige TTT on Naiskodukaitses juba pealt 22 ning Kärt üle 10 aasta - nentida tuleb siiski, et kaks 2020 liitunud liiget sobisid ka "uue liikme" kategooriasse Aastaid NKK Proovi nime all tuntud Naiskodukaitse Tartu ringkonna sõjalis-sportlik katsumus maabus tänavu NKK proovikivi - Dorpati dessandi (prantsuse keeles descente 'maabumine') nime all vanas heas Tartu linnas.

NKK Proov tagasi Tartus!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse