Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Millal on aeg olla eestlane? Millal on aeg olla Sellele tähtsale küsimusele otsisime vastust oma tänavusel fotokonkursil „Aeg olla eestlane“. Eestlased kui rahvus oleme me olnud juba pikka-pikka aega, kuid kuidas keegi seda tunneb, näeb või väärtustab, seda palusime meile piltidega edasi anda kõigil, kes tunnevad endid eestlastena ning on selle üle ka uhked. ← Eelmine Tallinna Loomaaias koguti lastekaitsepäeval ligi 1000 allkirja Järgmine → Naiskodukaitse Rakvere tiim sai maakondlikel meistrivõistlustel grillimises II koha Millal on aeg olla eestlane?

Millal on aeg olla eestlane?

Liina Laurikainen 5. juunil 2011

Sellele tähtsale küsimusele otsisime vastust oma tänavusel fotokonkursil „Aeg olla eestlane“. Eestlased kui rahvus oleme me olnud juba pikka-pikka aega, kuid kuidas keegi seda tunneb, näeb või väärtustab, seda palusime meile piltidega edasi anda kõigil, kes tunnevad endid eestlastena ning on selle üle ka uhked.

Millal on aeg olla eestlane?
Foto: Liina Laurikainen

Selleks korraks on konkurss läbi. Alates 1.aprillist kuni 31. maini oli võimalik igal soovijal meile saata kolm fotot ning seda võimalust kastutas tervelt 126 inimest! Kokku saadeti 262 pilti. Fotosid saabus meie rõõmuks igast Eestimaa nurgast, kuid pilte laekus veel nii Kreekast, Londonist kui ka New York’ist!

 

Pilte tuli väga erinevaid, kuid pea igalt pildilt kajastus eestlaste ühtehoid, hoolivus ning isamaa-armastus. Nii mõnigi pilt võtab koos kaasapandud mõttega silmanurga märjaks ning pani asju veidi teise pilguga vaatama.

 

Kõikidel on juba praegu võimalus fotokonkursi kodulehel hääletada oma lemmikfotode poolt, sest valitakse ju ka publikulemmik. Hääletamiseks on aega 13. juunini. Hääletus pannakse kinni 13. juuni südaööl. Ära jäta oma lemmikpildi võiduvõimalust saatuse hooleks – hääleta ka Sina kindlasti!

 

Kuid selleks, et välja valida need kõige-kõigemad, kutsume me 14. juunil kokku auväärse ¾ürii kuhu kuulub lausa 7 inimest. Kui ¾ürii on oma tähtsa, kuid kindlasti ka raske otsuse teinud, (sest ilusaid pilte on kahjuks palju rohkem kui auhinnalisi kohti), siis kuulutatakse välja võitjad. Auhinnalisi kohti on täpselt 10, kuid hea meelega paneksime välja hoopis 262 auhinda, sest täpselt nii palju laekus ilusaid pilte.

 

Suur tänu kõikidele armsatele inimestele, kes meile ilusaid pilte saatsid ning parimatega kohtume juba 24. juulil Jõgevamaal.

 

Konkursi koduleht.

FastLion CMS

Millal on aeg olla

Millal on aeg olla

Foto: Liina Laurikainen Selleks korraks on konkurss läbi Alates 1 Sellele tähtsale küsimusele otsisime vastust oma tänavusel fotokonkursil „Aeg olla eestlane“. Eestlased kui rahvus oleme me olnud juba pikka-pikka aega, kuid kuidas keegi seda tunneb, näeb või väärtustab, seda palusime meile piltidega edasi anda kõigil, kes tunnevad endid eestlastena ning on selle üle ka uhked.

Millal on aeg olla eestlane?

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse