Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meie uued vabatahtlikud juhid Meie uued vabatahtlikud juhid Märts oli suur koosolekute aeg ning nii mõnigi ametikoht sai endale uue esindaja. Siin ongi pisikesed iseloomustavad jutukesed, et me teaksime ikka, kes meid juhivad. ’’ Järgmine → Relvaõpe Meie uued vabatahtlikud juhid

Meie uued vabatahtlikud juhid

6. aprillil 2011

Märts oli suur koosolekute aeg ning nii mõnigi ametikoht sai endale uue esindaja. Siin ongi pisikesed iseloomustavad jutukesed, et me teaksime ikka, kes meid juhivad.

Meie uued vabatahtlikud juhid

Egel Alla (29) , Vastseliina jaoskonna aseesinaine : ,,Olen suhteliselt uus liige NKK (vastu võetud 29. 10. 2010) . Varem olen olnud kuus aastat Kaitseliidus. Vabatahtlikuks juhiks kandideerisin, sest tahan abiks olla jaoskonna esinaisele ja instruktorile töödes ning tegemistes. Mõnevõrra on see isegi lihtne, sest meie jaoskonnas on hästi tublid ja tegusad naised. Sel aastal loodan osa võtta paljudest üritustest ja kindlasti tahan läbida NKK baasmoodulid. Sõduribaaskursuse olen läbinud juba Kaitseliidu all.

 

Igapäevaselt töötan  Lahingukoolis  Kaitseliidu valvurina. Töövälisel ajal olen tööl veel omas salongis, seal tegelen põhiliselt maniküüri ja pediküüriga. Viimasel ajal see ka minu hobiks kujunenud. Talvisel ajal püüan ka mõne raamatu läbi  lugeda ning suvel meeldib jalgrattaga sõita.

 

Elan koos oma 11 aastase pojaga.''

Lea Haugas (40) , Võru jaoskonna esinaine : ,,Olen kahe täiskasvanud poja ema ja ühe lapselapse vanaema ning elupõline võrukene. Töötan Wermos, kus täitus viimati just 27 aastat. Hariduselt olen puidu tehnoloog.

 

Iseloomult olen optimist, elurõõmus, otsekohene, aus, täpne, õiglane ja töökas. Vabal ajal, kui seda juhtub olema, meeldib mulle lugeda, käsitööga tegeleda ja tunnen  huvi ka arvutite vastu. Mind võib pidada ka suureks  koerainimeseks. Kodus on suur sõber amstaff nimega Madonna, kes suurelt jaolt sisustabki kogu minu vaba aja.

 

Naiskodukaitse liige olen alates 15. aprillist 2010.’’

Meie uued vabatahtlikud juhid

Ly Ojarand (36) , Vastseliina jaoskonna esinaine : ,,Naiskodukaitsega liitusin 25. veebruaril 2010. aastal. Peres kasvab kaks last. Töötan Vastseliinas puiduettevõttes Timmo Puit OÜ  puidupingioperaatorina.


Vabal ajal tegelen spordiga. Eriti meeldib mulle suusatamine ja laskmine.  See aasta plaanin läbida kõik BVÕ moodulid, välja arvatud sõdurioskused, mis sai sügisel ilusasti metsalaagriga tehtud. ’’

Järgmine →
Relvaõpe

FastLion CMS

Meie uued vabatahtlikud juhid

Meie uued vabatahtlikud juhid

Egel Alla (29) , Vastseliina jaoskonna aseesinaine : ,,Olen suhteliselt uus liige NKK (vastu võetud 29 10 Märts oli suur koosolekute aeg ning nii mõnigi ametikoht sai endale uue esindaja. Siin ongi pisikesed iseloomustavad jutukesed, et me teaksime ikka, kes meid juhivad.

Meie uued vabatahtlikud juhid

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse