Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meie naised taas kord raamatu kaante vahel! Meie naised taas kord 11. aprillil esitleti NKK keskkogul Naiskodukaitse aastaraamatut, mis on järjekorras juba neljas ja käsitleb meie elu ja tegevust aastatel 2013-2014. Kuna organisatsioon kogu aeg suureneb nii liikmete arvult kui tegevuste mitmekesisuselt, on järjest raskem seda raamatusse talletada, siiski on kõikide ringkondade autorid seda parimal viisil teha püüdnud. ← Eelmine Valga ringkond viis koju Naiskodukaitse koormusmatka kaksikvõidu Järgmine → 263 naiskodukaitsjat osales Kaitseväe suurõppusel Siil 2015 Meie naised taas kord raamatu kaante vahel!

Meie naised taas kord raamatu kaante vahel!

Leane Morits 10. mail 2015

11. aprillil esitleti NKK keskkogul Naiskodukaitse aastaraamatut, mis on järjekorras juba neljas ja käsitleb meie elu ja tegevust aastatel 2013-2014. Kuna organisatsioon kogu aeg suureneb nii liikmete arvult kui tegevuste mitmekesisuselt, on järjest raskem seda raamatusse talletada, siiski on kõikide ringkondade autorid seda parimal viisil teha püüdnud.

Meie naised taas kord raamatu kaante vahel!
Teksti ilmestab rohke pildimaterjal. Lisatud on nimekirjad ringkondade ja jaoskondade juhatuste, Liiliaristi pälvinute ja võistluste võitjate kohta.
Aastaraamatu koostamise juures olid taaskord Leane Morits ja Egge Edussaar-Harak Tartu ringkonnast, seekord oli appi võetud ka keeletoimetaja Kairit Henno, samuti Tartu ringkonna liige.

FastLion CMS

Meie naised taas kord

Meie naised taas kord

Teksti ilmestab rohke pildimaterjal Lisatud on nimekirjad ringkondade ja jaoskondade juhatuste, Liiliaristi pälvinute ja võistluste võitjate kohta 11. aprillil esitleti NKK keskkogul Naiskodukaitse aastaraamatut, mis on järjekorras juba neljas ja käsitleb meie elu ja tegevust aastatel 2013-2014. Kuna organisatsioon kogu aeg suureneb nii liikmete arvult kui tegevuste mitmekesisuselt, on järjest raskem seda raamatusse talletada, siiski on kõikide ringkondade autorid seda parimal viisil teha püüdnud.

Meie naised taas kord raamatu kaante vahel!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse