Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ma ei unusta Sind: Täna 82 aastat tagasi küüditati Eestist 3688 last Ma ei unusta Sind: Täna lehvivad raudteejaamade perroonidel üle Eesti mustad ja valged lindid, mälestamaks ligi 10 000 inimest, kelle 1941. aasta 14. juunil Nõukogude Liidu okupatsioonivõimud küüditasid. Neist 3688 olid lapsed. Foto: Triinu Koger Tähtpäevad ← Eelmine Aasta ema tiitliga tunnustamiseks tehti kolm ettepanekut Järgmine → Esmaabi baasväljaõpe andis reaalseid teadmisi ja oskusi Ma ei unusta Sind: Täna 82 aastat tagasi küüditati Eestist 3688 last

Ma ei unusta Sind: Täna 82 aastat tagasi küüditati Eestist 3688 last

14. juunil 2023

Täna lehvivad raudteejaamade perroonidel üle Eesti mustad ja valged lindid, mälestamaks ligi 10 000 inimest, kelle 1941. aasta 14. juunil Nõukogude Liidu okupatsioonivõimud küüditasid. Neist 3688 olid lapsed.

Ma ei unusta Sind: Täna 82 aastat tagasi küüditati Eestist 3688 last
Rakvere jaoskonna naiskodukaitsjad Kairi Laht, Liivika Toming ja Kaja Tammeoks Rakvere raudteejaamas. Foto: Erakogu

Naiskodukaitse korraldab vaikivat mälestusüritust "Ma ei unusta Sind!" viiendat aastat. Tänavu võetakse fookusesse küüditatud lapsed.

 

Must-valged leinalindid lehvivad 70 raudteejaamas üle Eesti. Näitamaks, et me mäletame, kutsub naiskodukaitse inimesi märkama raudteejaamades leinalinte ning jagama nendest sotsiaalmeedias fotosid teemaviitega http://#maeiunustasind. Lisaks võib jagada enda ja oma pereliikmete tundeid, mälestusi ja fotosid.

 

Lääne-Virumaa raudteejaamadesse paigaldasid leinalinte naiskodukaitse Viru ringkonna liikmed.

Ma ei unusta Sind: Täna 82 aastat tagasi küüditati Eestist 3688 last
Kadrina jaoskonna naiskodukaitsjad Katrin Roots ja Vaike Porval Kadrina raudteejaamas. Foto: Triinu Koger

FastLion CMS

Ma ei unusta Sind:

Ma ei unusta Sind:

Rakvere jaoskonna naiskodukaitsjad Kairi Laht, Liivika Toming ja Kaja Tammeoks Rakvere raudteejaamas Foto: Erakogu Naiskodukaitse korraldab vaikivat mälestusüritust "Ma ei unusta Sind!" viiendat aastat Täna lehvivad raudteejaamade perroonidel üle Eesti mustad ja valged lindid, mälestamaks ligi 10 000 inimest, kelle 1941. aasta 14. juunil Nõukogude Liidu okupatsioonivõimud küüditasid. Neist 3688 olid lapsed.

Ma ei unusta Sind: Täna 82 aastat tagasi küüditati Eestist 3688 last

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse