Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Küüslauguga smuuti? Miks ka mitte! Küüslauguga smuuti? Miks ka Teisipäeva, 30. oktoobri õhtul korraldasid Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna Akadeemilise jaoskonna naised smuutide valmistamise õhtu, kus oma kogemusi jagas Sven Nuum, Boost Yourselfi üks asutajaliige. Naiskodukaitsjad ja smuutid? Selle dilemma lahendas smuutispetsialist kohe oma esinemise alguses – meil kui vabatahtlikel peab silm kohe eriti särama ning jaguma energiat ja jaksu toimetamiseks. Nii ju ongi! Pilt: Eve Tuisk ← Eelmine Kaamera ei tee pilte, fotograaf teeb ehk Kuidas üritusi huvitavalt jäädvustada? Järgmine → Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Evely Aavik Küüslauguga smuuti? Miks ka mitte!

Küüslauguga smuuti? Miks ka mitte!

Eve Tuisk, Saaremaa rk 31. okt. 2018

Teisipäeva, 30. oktoobri õhtul korraldasid Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna Akadeemilise jaoskonna naised smuutide valmistamise õhtu, kus oma kogemusi jagas Sven Nuum, Boost Yourselfi üks asutajaliige. Naiskodukaitsjad ja smuutid? Selle dilemma lahendas smuutispetsialist kohe oma esinemise alguses – meil kui vabatahtlikel peab silm kohe eriti särama ning jaguma energiat ja jaksu toimetamiseks. Nii ju ongi!

Küüslauguga smuuti? Miks ka mitte!
Õigel smuutikoolitusel saab erinevaid maitseid ikka proovida ka! Pilt: Eve Tuisk

Akadeemilise jaoskonna esinaine, õhtu korraldaja Janne Mets põhjendas teemavalikut nii: „Akadeemiline jaoskond püüab korraldada jaoskonna üritused sellisena, et üritustelt või kokkusaamistelt oleks alati midagi kasulikku ka õppida. Kuna smuutid on tervislikud ja meil siin Saaremaal on kohapeal olemas suurepärane smuutide tegija ja koolitaja ning teadmisi täis ettevõtja Sven, kes on firma Boost Yourself üks asutajatest, siis oleks andestamatu, kui jätaksime kasutamata sellise suurepärase tarkusesaamise võimaluse.”

 

 

 

 

Kuid põhjusi koolituseks oli veel. Küllap igaüks on proovinud smuutit valmistada. Nii ka Janne Mets, kes on ühe korra elus rohelist smuutit proovinud teha, kuid enda sõnul seda täiesti valesti. Seetõttu tekkiski tal mõte organiseerida smuutide valmistamise õhtu, et õppida erinevaid jooke valmistama ja serveerima. „Eeldasin, et võibolla on ka teisi minusuguseid, kes oleksid huvitatud õppima tegema smuutisid õigesti. Meie jaoskonna naised olid ideega päri ning planeerisime ürituse kogu Saaremaa ringkonnale.”

 

Mõeldud-tehtud! Saime õhtu jooksul ääretult palju kasulikke näpunäiteid toitumise kohta üldse ja tundub, et nii mõnedki suundusid pärast tarkuseterade noppimist kohe poodi smuutimaterjali ostma. Ka Janne Mets avaldas lootust, et õhtu oli osalejatele meele- ja suupärane ning lisas, et koolitaja Sven oli lahkesti nõus ka edaspidi tulema smuutitarkust jagama. „Veelkord väga suur tänu toreda õhtu ja õpetliku koolituse eest!”

 

Ahjaa, see intrigeeriv küsimus pealkirjas. Jah, päriselt on võimalik teha head külmetusrohtu smuutina. Proovi järele!

1 apelsin

1 sidrun

1 küüslauguküüs

2-3 cm kooritud ingverit

2-3 spl õunaäädikat

1 spl mett

1 väiksem punane tšilli

Küüslauguga smuuti? Miks ka mitte!
Sven tegi õhtu jooksul mängleva kergusega erinevaid smuutisid. Pilt: Eve Tuisk

FastLion CMS

Küüslauguga smuuti? Miks ka

Küüslauguga smuuti? Miks ka

Õigel smuutikoolitusel saab erinevaid maitseid ikka proovida ka! Pilt: Eve Tuisk Akadeemilise jaoskonna esinaine, õhtu korraldaja Janne Mets põhjendas teemavalikut nii: „Akadeemiline jaoskond püüab korraldada jaoskonna üritused sellisena, et üritustelt või kokkusaamistelt oleks alati midagi kasulikku ka õppida Kuna smuutid on tervislikud ja meil siin Saaremaal on kohapeal olemas suurepärane smuutide tegija ja koolitaja ning teadmisi täis ettevõtja Sven, kes on firma Boost Yourself üks asutajatest, siis oleks andestamatu, kui jätaksime kasutamata sellise suurepärase tarkusesaamise võimaluse Teisipäeva, 30. oktoobri õhtul korraldasid Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna Akadeemilise jaoskonna naised smuutide valmistamise õhtu, kus oma kogemusi jagas Sven Nuum, Boost Yourselfi üks asutajaliige. Naiskodukaitsjad ja smuutid? Selle dilemma lahendas smuutispetsialist kohe oma esinemise alguses – meil kui vabatahtlikel peab silm kohe eriti särama ning jaguma energiat ja jaksu toimetamiseks. Nii ju ongi!

Küüslauguga smuuti? Miks ka mitte!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse