Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kriisihelbed - ka nii võib asjast aru saada Kriisihelbed - ka nii Olles terve päeva rääkinud kriisivarudest, teen kodus putru ja loen pakilt sõna “kriisihelbed”. No ei olnud. Olid riisihelbed. Avalikud suhted Ohutushoid ← Eelmine Palun lase lahti Järgmine → Naiskodukaitse Paldiski jaoskond tähistab aastapäeva taasasutaja Rita Loeli nimelise mälestuspingi ja näituse avamisega Kriisihelbed - ka nii võib asjast aru saada

Kriisihelbed - ka nii võib asjast aru saada

Pille-Riin Moilanen 18. augustil 2020

Olles terve päeva rääkinud kriisivarudest, teen kodus putru ja loen pakilt sõna “kriisihelbed”.
No ei olnud. Olid riisihelbed.

Kriisihelbed - ka nii võib asjast aru saada
Foto: Valdur Vacht
Kriisihelbed - ka nii võib asjast aru saada
Foto: Aita Viigi

 

Naiskodukaitse Keila jaoskond osales 15.augustil Keila Hoovilugude päeval, kus oma hoovid avasid ja kohvikut pidasid 13 pere- või seltskonda.

Kui me ise arvame, et nüüd nagu oleks juba piisavalt räägitud, et millised varud võiks inimesel kodus olla ja miks, siis tegelikkuses see nii ei ole. Meie pop-up ohutushoiu töötuba osutus vajalikuks ning huvipakkuvaks.

Oli inimesi, kes teadsid mida ja kuidas varuda, aga juttu ajades selgus, et tegelikult nad seda ikkagi ei tee. Osad inimesed arvasid, et nüüd on kriis läbi ja varude olemasolu pole vajalik.

“Oleme lugenud ju küll, aga näha varusid oma silmaga on palju õpetlikum” öeldi mitu korda.

Rohkem on vaja jagada teadmisi - kust osta dünamoga raadiot ja taskulambi või päikesepatereidel töötavat akupanka. Rohkem on vaja tutvustada Ole valmis äppi ja näidata praktikas, kuidas seda alla laadida ning kasutada. Ka noortele, kes arvavad kõike teadvat.

Ohutushoiu õpetamine elanikkonnale on vajalik ja tuleb jätkata töötubade läbiviimist.

 Aitäh Heidi ja Merike! Täname Rene´d, kes meid vahva autoga sõidutas, tänu millele saime palju tähelepanu.

← Eelmine
Palun lase lahti

FastLion CMS

Kriisihelbed - ka nii

Kriisihelbed - ka nii

Foto: Valdur Vacht Foto: Aita Viigi Naiskodukaitse Keila jaoskond osales 15 augustil Keila Hoovilugude päeval, kus oma hoovid avasid ja kohvikut pidasid 13 pere- või seltskonda Olles terve päeva rääkinud kriisivarudest, teen kodus putru ja loen pakilt sõna “kriisihelbed”.No ei olnud. Olid riisihelbed.

Kriisihelbed - ka nii võib asjast aru saada

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse