Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kehtnas kogunesid Naiskodukaitse avalike suhetega tegelevad liikmed Kehtnas kogunesid Naiskodukaitse avalike Tavapäraselt on novembris Naiskodukaitse avalike suhete grupi juhtide õppepäevad. Sel aastal toimusid need Kehtna Kutsehariduskeskuses 19. -20. novembril ja kohal oli ligi 20 naist üle Eesti. Foto: Aare Hindremäe Avalikud suhted ← Eelmine Naiskodukaitse ja Kaitseliidu vabatahtlikud juhid kohtusid Roostal Järgmine → Tegusat uut aastat! Kehtnas kogunesid Naiskodukaitse avalike suhetega tegelevad liikmed

Kehtnas kogunesid Naiskodukaitse avalike suhetega tegelevad liikmed

Jane Schults, Naiskodukaitse Sakala ringkond 14. dets. 2016

Tavapäraselt on novembris Naiskodukaitse avalike suhete grupi juhtide õppepäevad. Sel aastal toimusid need Kehtna Kutsehariduskeskuses 19.-20. novembril ja kohal oli ligi 20 naist üle Eesti.

Kehtnas kogunesid Naiskodukaitse avalike suhetega tegelevad liikmed
Foto: Ave Proos

Oluliseks teemaks oli see, kuidas muuta naiskodukaitsja kuvandit laiemale üldsusele selliseks, et me ei oleks lihtsalt supikeetjad, vaid tegeleme ka paljude muude asjadega.

 

Kohal oli re¾issöör ja produtsent Meelis Muhu, kes viis läbi põhjaliku koolituse ja viskas meist enamusi tundmatus kohas vette: pidime koostama küsimused ning neile kaamera ees vastama ehk intervjuu andma.

Olulisel kohal oli Naiskodukaitse sümboolika õigesti kasutamine. Mõeldi selle üle, kus ja kuidas meedias enda koduringkonda kajastada ja seda eriti järgmisel aastal, kui on organisatsiooni 90. aastapäev. Meediaplaani koostamine ja jälgimine on järgmisest aastast alates jälle rangelt soovituslik. Arutleti ja käidi välja mõtteid, kuidas uuendada ja muuta paremaks Naiskodukaitse kodulehte ja voldikut ning mõeldi täiendõppeks tarvilike teemade üle.

 

Kohal olid Sille Laks ja Markko Liutkevièius Kaitseliidu küberkaitse üksusest. Nad rääkisid kui oluline on internetis turvaliselt käimine ja kuidas seda turvaliselt teha. Facebookis levib ju igasugu pahavara ja pahatihti oleme kogenematute kasutajatena ise ka pisut süüdi.  „Küberruumi ohtude ja kaitse ABC“ võiks ollagi kohustuslik lugemine kõikidele avalike suhete grupi liikmetele.

Kehtnas kogunesid Naiskodukaitse avalike suhetega tegelevad liikmed
Foto: Aare Hindremäe
Järgmine →
Tegusat uut aastat!

FastLion CMS

Kehtnas kogunesid Naiskodukaitse avalike

Kehtnas kogunesid Naiskodukaitse avalike

Foto: Ave Proos Oluliseks teemaks oli see, kuidas muuta naiskodukaitsja kuvandit laiemale üldsusele selliseks, et me ei oleks lihtsalt supikeetjad, vaid tegeleme ka paljude muude asjadega Kohal oli re¾issöör ja produtsent Meelis Muhu, kes viis läbi põhjaliku koolituse ja viskas meist enamusi tundmatus kohas vette: pidime koostama küsimused ning neile kaamera ees vastama ehk intervjuu andma Tavapäraselt on novembris Naiskodukaitse avalike suhete grupi juhtide õppepäevad. Sel aastal toimusid need Kehtna Kutsehariduskeskuses 19.-20. novembril ja kohal oli ligi 20 naist üle Eesti.

Kehtnas kogunesid Naiskodukaitse avalike suhetega tegelevad liikmed

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse