Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Karksi jaoskond 10! Karksi jaoskond 10! Plirts-plärts-märts on kena kevadekuu ja Karksi jaoskonna sündimise kuu! Palju õnne meile! Tähtpäevad ← Eelmine Mis on kõige kaunim eestikeelne sõna? Järgmine → Teooria + praktika = kasulik närvidemäng Karksi jaoskond 10!

Karksi jaoskond 10!

Tea Raidsalu 24. märtsil 2024

Plirts-plärts-märts on kena kevadekuu ja Karksi jaoskonna sündimise kuu!

Karksi jaoskond 10!
Selle omapärase grupipildi tegi meist Mulgi Elamuskeskuse fotomasin

Tänavu on meil tähistada koguni 10. aastapäev ja sedakorda kogunesid Karksi naised tähistama Mulgi Elamuskeskusesse ringkäigule, kus giid lahkelt ajaloost, kommetest ja mulgindusest laiemalt. Mõni meist pärismulk, teine sisserännanu ja kolmas hingelt mulk. Traditsiooniks on kujunemas sünnipäevamatk ja juubeli puhul seiklesime Taagepera lossi naabruses metsas, kus toimus ka piknik. Peolaua taga pääses valla meenutuste laegas ning kokku sai lepitud ka ajaloo kirja panek ja fotode talletamine. Palju õnne meile! 

FastLion CMS

Karksi jaoskond 10!

Karksi jaoskond 10!

Selle omapärase grupipildi tegi meist Mulgi Elamuskeskuse fotomasin Tänavu on meil tähistada koguni 10 aastapäev ja sedakorda kogunesid Karksi naised tähistama Mulgi Elamuskeskusesse ringkäigule, kus giid lahkelt ajaloost, kommetest ja mulgindusest laiemalt Plirts-plärts-märts on kena kevadekuu ja Karksi jaoskonna sündimise kuu!

Karksi jaoskond 10!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse