Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseliidu Kooli Suur Lugude Kogumine veel kestab Kaitseliidu Kooli Suur Lugude Seoses alanud juubeliaastaga ning ajaloo säilitamise huvides korraldas Kaitseliidu Kool tänaseks juba pea pool aastat kestnud suure ülemaalise lugude kogumise. Kuna lood hakkasid kogunema alles paar päeva enne esitamistähtaega, milleks oli detsembri algus ja nii mitmedki inimesed palusid oma kirjatöödele pikendust, käibki Suur Lugude kogumine edasi. Lugude esitamise viimane tähtaeg on 1. jaanuar 2011. Kutsume veelkord kõiki üles oma vahvaid lugusid kirja panema! Ei muud kui sulg nüriks! ← Eelmine Esmaabi baasväljaõppe hüüdlauseks kujunes "Märka abivajajat!" Järgmine → Järvamaa kodanikeühenduste konverentsil tunnustati Järva naiskodukaitsjaid hea algatuse eest Kaitseliidu Kooli Suur Lugude Kogumine veel kestab

Kaitseliidu Kooli Suur Lugude Kogumine veel kestab

Nele Sarrapik 3. dets. 2010

Seoses alanud juubeliaastaga ning ajaloo säilitamise huvides korraldas Kaitseliidu Kool tänaseks juba pea pool aastat kestnud suure ülemaalise lugude kogumise. Kuna lood hakkasid kogunema alles paar päeva enne esitamistähtaega, milleks oli detsembri algus ja nii mitmedki inimesed palusid oma kirjatöödele pikendust, käibki Suur Lugude kogumine edasi. Lugude esitamise viimane tähtaeg on 1. jaanuar 2011. Kutsume veelkord kõiki üles oma vahvaid lugusid kirja panema!

Igal kaitseliidu Koolis õppinul, õpetanul ja muul moel Kooliga kokku puutunud inimesel on võimalus oma lugu rääkida. Teretulnud on muhedad jutud kõige kohta, mis kunagi Kaitselidu Koolis juhtunud on, mis mõtteid siin mõeldud on ja mis tegusid tehtud ning mis sellest kõigest edasi on saanud. Kirjutada võib kursustest, mis iialgi ei unune ja inimestest, kelle elu on Kaitseliidu Kool muutnud, naljakatest juhtumistest, mis siiani on maha vaikitud ja kangelaslikest eneseületustest, mida nii mõnigi kursus nõudnud on. Kirjutada võib Koolist leitud ustavatest sõpradest ja pikkadest öödest õpiku taga, unustamatutest instruktoritest ja kõgest muust, mis tuleb meelde mõeldes Kaitseliidu Koolile.

Täpsemat infot Suure lugude kogumise kohta leiad Kaitseliidu Kooli kodulehelt.

Ei muud kui sulg nüriks!

FastLion CMS

Kaitseliidu Kooli Suur Lugude

Kaitseliidu Kooli Suur Lugude

Igal kaitseliidu Koolis õppinul, õpetanul ja muul moel Kooliga kokku puutunud inimesel on võimalus oma lugu rääkida Teretulnud on muhedad jutud kõige kohta, mis kunagi Kaitselidu Koolis juhtunud on, mis mõtteid siin mõeldud on ja mis tegusid tehtud ning mis sellest kõigest edasi on saanud Seoses alanud juubeliaastaga ning ajaloo säilitamise huvides korraldas Kaitseliidu Kool tänaseks juba pea pool aastat kestnud suure ülemaalise lugude kogumise. Kuna lood hakkasid kogunema alles paar päeva enne esitamistähtaega, milleks oli detsembri algus ja nii mitmedki inimesed palusid oma kirjatöödele pikendust, käibki Suur Lugude kogumine edasi. Lugude esitamise viimane tähtaeg on 1. jaanuar 2011. Kutsume veelkord kõiki üles oma vahvaid lugusid kirja panema!

Kaitseliidu Kooli Suur Lugude Kogumine veel kestab

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse