Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jüriöö teatejooksul tutvustati side- ja staabigruppi Jüriöö teatejooksul tutvustati side- Orissaare jaoskonna naistel on toredaks traditsiooniks saanud osaleda Pöide vallas toimuval Jüriöö teatejooksul. Start anti 19. aprilli õhtul kell 19 Kahutsi maalinnalt. Juba mitu viimast aastat oleme oma suunaks võtnud tutvustada Naiskodukaitse erialagruppe. Pilt: Anneli Pitk Side ja staap Sport ← Eelmine Kuressaare jaoskonna naised käisid savist tasse valmistamas Järgmine → Palju õnne, 14-aastane Pihtla jaoskond! Jüriöö teatejooksul tutvustati side- ja staabigruppi

Jüriöö teatejooksul tutvustati side- ja staabigruppi

Anneli Pitk, Saaremaa rk 22. aprillil 2018

Orissaare jaoskonna naistel on toredaks traditsiooniks saanud osaleda Pöide vallas toimuval Jüriöö teatejooksul. Start anti 19. aprilli õhtul kell 19 Kahutsi maalinnalt. Juba mitu viimast aastat oleme oma suunaks võtnud tutvustada Naiskodukaitse erialagruppe.

Tänavu oli esindatud side- ja staabigrupp, mille koosseisus jooksid Orissaare jaoskonna naiskodukaitsjatega ka Pöide malevkonna kaitseliitlased. Teatepulgaks oli sidegrupile oluline vahend - telefon. Teatepulga üleandmine toimus kuues vahepunktis ja lõppes Pöide terviserajal, kus ootasid osalejaid soe tee, kook ja lustakad mängud.

Jüriöö teatejooksul on oluline osavõtt ja kaasamõtlemine, sest võitjaid välja ei selgitata. Aga selle võrra saame rohkem väärtustada oma võimalusi liikuda ja sporti teha.

Jüriöö teatejooksul tutvustati side- ja staabigruppi
Pilt: Anneli Pitk

FastLion CMS

Jüriöö teatejooksul tutvustati side-

Jüriöö teatejooksul tutvustati side-

Tänavu oli esindatud side- ja staabigrupp, mille koosseisus jooksid Orissaare jaoskonna naiskodukaitsjatega ka Pöide malevkonna kaitseliitlased Teatepulgaks oli sidegrupile oluline vahend - telefon Orissaare jaoskonna naistel on toredaks traditsiooniks saanud osaleda Pöide vallas toimuval Jüriöö teatejooksul. Start anti 19. aprilli õhtul kell 19 Kahutsi maalinnalt. Juba mitu viimast aastat oleme oma suunaks võtnud tutvustada Naiskodukaitse erialagruppe.

Jüriöö teatejooksul tutvustati side- ja staabigruppi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse