Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jälle kooli Jälle kooli 2. septembri varahommik tundus tõsiselt sügisene ja jahe…. . ometi kogunes grupp Naiskodukaitse Vastseliina jaaoskonna naisi, et juba kolmas aasta järjest pakkuda kooliminevatele lastele turvatunnet vähemalt esimesel koolipäeval ülekäiguradade ületamisel Uus aabits ← Eelmine Rapla ringkond Võrumaad uudistamas Järgmine → FAMA SEMPER VIVIT- MAINE ELAB IGAVESTI Jälle kooli

Jälle kooli

Anu Jõgeva 4. sept. 2013

2.septembri varahommik tundus tõsiselt sügisene ja jahe….. ometi kogunes grupp Naiskodukaitse Vastseliina jaaoskonna naisi, et juba kolmas aasta järjest pakkuda kooliminevatele lastele turvatunnet vähemalt esimesel koolipäeval ülekäiguradade ületamisel

Jälle kooli
Vastseliina naised varahommikul

Egel Alla, Tiiu Silm, Tiiu Kunnus, Raili Purgi ja Eve Tolmik olid need tublid, kes andsid oma panuse Tarkuse päeva heaks.


Leidsin ka selleks oluliseks päevaks mitu toetajat, kes pakkusid koolilastele helkureid. Olin välistanud oma apoliitilisuse tõttu erakondadelt helkurite küsimise ja seega tundus juba mingi aeg enne kooli, et polegi nagu kellegi mure….  Kas on kulukas, vaevalt et ei peeta vajalikuks.


Siinkohal suur tänu Kaitseliidule, Eesti Politsei Lõunaprefektuurile  ja suurim tänu kuulub Eesti Lotole, kes minu häda kuuldes saatsid terve paki lõbusaid Super Summi helkureid. Korralkud helkurid, mis vastavad nõuetele ja on läbinud Soome Tervishoiu Instituudi kontrolli.


Naised turvasid üleminekukohti, mida Vastseliina alevis on nüüd päris mitmeid ja jagasid helkureid. Ärevust ja sagimist oli küllaga. Küll aga tundsid õpilased siirast headmeelt selle väikese kingituse üle.


Kuna minu enda kõige noorem laps alustas kooliteed I klassis, siis jäin ka sel aastal ise vaid organiseerijaks ja toetajaks. Terve pika päeva aga võtsin vastu õnnitlusi ja tänusõnu nende kaunite daamide olemasolu eest täpselt õigel ajal, täpselt õiges kohas.


Pannkookide küpsetamine sel aastal kahjuks jäi ära kevadise Noortekeskuse põlengu pärast. Keskus on küll nüüdseks üles ehitatud, kuid valmis pole veel köögipool tänaseks.


Ilusat kooliteed Laura, Rahel, Ragne ning peatselt meiega liituvad Kätlin, Greete, Alice. Jõudu ja jaksu teile  õpetajatena Sirle ja Hele ja Dagmar.


Ilusat algavat kooliaastat kõikidele kooliminejatele, koolisolijatele ja kindlat  meelt ning  kannatust lapsevanematele.

Jälle kooli
Uus aabits

FastLion CMS

Jälle kooli

Jälle kooli

Vastseliina naised varahommikul Egel Alla, Tiiu Silm, Tiiu Kunnus, Raili Purgi ja Eve Tolmik olid need tublid, kes andsid oma panuse Tarkuse päeva heaks Leidsin ka selleks oluliseks päevaks mitu toetajat, kes pakkusid koolilastele helkureid 2.septembri varahommik tundus tõsiselt sügisene ja jahe….. ometi kogunes grupp Naiskodukaitse Vastseliina jaaoskonna naisi, et juba kolmas aasta järjest pakkuda kooliminevatele lastele turvatunnet vähemalt esimesel koolipäeval ülekäiguradade ületamisel

Jälle kooli

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse