Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Heategevuse jälgedes Heategevuse jälgedes 5. novembri õhtul said Tallinna ringkonna naised kokku oma Uus-Tatari kodus eesmärgiga veidi käsitööd teha. a parim reportaaz, üritus, "kasulik teada" artikkel Järgmine → Staabiassistendi baaskursus Heategevuse jälgedes heategevus

Heategevuse jälgedes

Marilin Prants, akadeemiline jsk. 6. dets. 2009

5. novembri õhtul said Tallinna ringkonna naised kokku oma Uus-Tatari kodus eesmärgiga veidi käsitööd teha.

Vahenditena kasutasime suvel rattamatkal saadud teadmisi ning materjali. Õpetajagi oli sama. Ning oli tore näha meiega liitunud Kaitseliidu mehi, kes oskustelt viltimisnõela käsitleda naistele sugugi alla ei jäänud. Aeg kulus kiiresti ja paljudel tekkis soov meisterdamist kodus jätkata.

Heategevuse jälgedes
Foto: Marilin Prants, akadeemiline jsk.

Ning detsembri alguseks oli valmis saanud arvestamisväärt kogus väikeseid kodukaunistusi. Need ehted on põhiosa jõuluteemalisest heategevusletist, mille paneme püsti Kaitseliidu ja Naiskodukaitse laste jõulupeol järgmisel kolmapäeval - eesmärgiks koguda raha Tallinna Lastehaigla Toetusfondi jaoks.

Läbi aegade on naiskodukaitsja lisakohus olnud vaesemate-väetimate abistamine. Väike näputöö on selleks andnud lihtsaima ja kiireima võimaluse. Tallinna ringkond võttis käsile ja elustas vana, kuid auväärse traditsiooni!

FastLion CMS

Heategevuse jälgedes

Heategevuse jälgedes

Vahenditena kasutasime suvel rattamatkal saadud teadmisi ning materjali Õpetajagi oli sama 5. novembri õhtul said Tallinna ringkonna naised kokku oma Uus-Tatari kodus eesmärgiga veidi käsitööd teha.

Heategevuse jälgedes

heategevus
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse