Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Esinaised pidasid aastalõpunõu ja käisid Kadrioru lossis Esinaised pidasid aastalõpunõu ja Laupäeval, 10. detsembril kogunesid Naiskodukaitse ringkondade esinaised Tallinna, et pidada maha aastalõpu nõupidamine ning külastada Naiskodukaitse auliikme pr Ingrid Rüütli kutsel Kadrioru lossi. ← Eelmine Naiskodukaitse Harju ringkonna sideväljaõpe Järgmine → Naiskodukaitse esindus käis Riias koostööläbirääkimistel Esinaised pidasid aastalõpunõu ja käisid Kadrioru lossis

Esinaised pidasid aastalõpunõu ja käisid Kadrioru lossis

14. dets. 2005

Laupäeval, 10. detsembril kogunesid Naiskodukaitse ringkondade esinaised Tallinna, et pidada maha aastalõpu nõupidamine ning külastada Naiskodukaitse auliikme pr Ingrid Rüütli kutsel Kadrioru lossi.

Nõupidamisel tegi NKK esinaine pr Dagmar Mattiisen kokkuvõtte vabatahtlikest koosnenud NKK arengusuundade töögrupi kooskäimistest. Naiskodukaitsjad on välja pakkunud Kaitseliidu naisorganisatsioonile kolm arenguvarianti: olla Kaitseliidu juures, ühineda Kaitseliiduga või olla eraldi ja teha Kaitseliiduga koostööd. NKK arengusuundade töögrupp koguneb taas uuel aastal, et siis juba jõuda organisatsiooni missioonini.

Nõupidamisel said sõna ka kõikide ringkondade esinaised, kes rääkisid, mis lõppevast aastast meelde ja südamele jäänud. Peamisteks märksõnadeks olid „vorm“, „liikmemaks“ ja „koostöö kaitseliiduga“.
Päeva pidulikum pool möödus naiskodukaitsjatel aga Kadrioru lossis, kus pärast põnevat ekskursiooni tervitas naisi Eesti Vabariigi president Arnold Rüütel ning koos presidendiproua Ingrid Rüütliga istuti mõnusas kohvilauas.
Esinaised pidasid aastalõpunõu ja käisid Kadrioru lossis

FastLion CMS

Esinaised pidasid aastalõpunõu ja

Esinaised pidasid aastalõpunõu ja

Nõupidamisel tegi NKK esinaine pr Dagmar Mattiisen kokkuvõtte vabatahtlikest koosnenud NKK arengusuundade töögrupi kooskäimistest Naiskodukaitsjad on välja pakkunud Kaitseliidu naisorganisatsioonile kolm arenguvarianti: olla Kaitseliidu juures, ühineda Kaitseliiduga või olla eraldi ja teha Kaitseliiduga koostööd Laupäeval, 10. detsembril kogunesid Naiskodukaitse ringkondade esinaised Tallinna, et pidada maha aastalõpu nõupidamine ning külastada Naiskodukaitse auliikme pr Ingrid Rüütli kutsel Kadrioru lossi.

Esinaised pidasid aastalõpunõu ja käisid Kadrioru lossis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse