Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Eetrisse jõuab dokumentaalfilm ''Minu kohus'' Eetrisse jõuab dokumentaalfilm ''Minu Sel pühapäeval, 28. jaanuaril on Eesti Televisioonis eetris dokumentaalfilm "Minu kohus" - lugu vene juurtega Eesti naisest Irina Rozanovast, kes liitub Naiskodukaitsega, et õppida sõduriks. ← Eelmine Naiskodukaitse Digiliikur: ChatGPT Järgmine → Aasta naiskodukaitsja 2023 nominendid Eetrisse jõuab dokumentaalfilm ''Minu kohus''

Eetrisse jõuab dokumentaalfilm ''Minu kohus''

25. jaan. 2024

Sel pühapäeval, 28. jaanuaril on Eesti Televisioonis eetris dokumentaalfilm "Minu kohus" - lugu vene juurtega Eesti naisest Irina Rozanovast, kes liitub Naiskodukaitsega, et õppida sõduriks.

Eetrisse jõuab dokumentaalfilm ''Minu kohus''

Irina tunneb kohustust suuta Eestit kaitsta riigi eest, mida ta isa tingimusteta armastas. Aasta jooksul osaleb ta mitmetel väljaõpetel ja otsib oma kohta, olles pidevas enesearengus. Kas mugavustsoonist väljudes jääb kohusetunne püsima?


Filmi re¾issööriks on Naiskodukaitsega samal ajal liitunud Liis Lindmaa, kes sõnas, et "Minu kohus" on film segasel ajal oma koha otsimisest. Loe lisa ERRi lehelt.

 

"Minu kohus" on esimene selle hooaja lugu sarjas "Eesti lood".

FastLion CMS

Eetrisse jõuab dokumentaalfilm ''Minu

Eetrisse jõuab dokumentaalfilm ''Minu

Irina tunneb kohustust suuta Eestit kaitsta riigi eest, mida ta isa tingimusteta armastas Aasta jooksul osaleb ta mitmetel väljaõpetel ja otsib oma kohta, olles pidevas enesearengus Sel pühapäeval, 28. jaanuaril on Eesti Televisioonis eetris dokumentaalfilm "Minu kohus" - lugu vene juurtega Eesti naisest Irina Rozanovast, kes liitub Naiskodukaitsega, et õppida sõduriks.

Eetrisse jõuab dokumentaalfilm ''Minu kohus''

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse