Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ave Rallmann, Pärnumaa ringkond Ave Rallmann, Pärnumaa ringkond Ave Rallmann on Naiskodukaitse liige 2004. aastast. Esimesed aastad tegutses Ave Tartu ringkonnas, alates 2009. aastast on ta aga Pärnumaa ringkonna naiskodukaitsja. Ta on läbinud Sõdurioskuste kursuse, tegutsenud staabiassistendi ja välikokana ning läbinud ka vastavad erialakursused. ← Eelmine Eda Leola, Tartu ringkond Järgmine → Kairi Nõukas, Harju ringkond Ave Rallmann, Pärnumaa ringkond

Ave Rallmann, Pärnumaa ringkond

Ave Rallmann on Naiskodukaitse liige 2004. aastast. Esimesed aastad tegutses Ave Tartu ringkonnas, alates 2009. aastast on ta aga Pärnumaa ringkonna naiskodukaitsja. Ta on läbinud Sõdurioskuste kursuse, tegutsenud staabiassistendi ja välikokana ning läbinud ka vastavad erialakursused.

Ave Rallmann, Pärnumaa ringkond

Samuti on ta tegutsenud instruktorina nii baasväljaõppe tasemel kui erialakursustel. Ave oli Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna instruktor aastatel 2011-2016 ning praegu töötab Kaitseliidu Pärnumaa malevas personalispetsialistina.

FastLion CMS

Ave Rallmann, Pärnumaa ringkond

Ave Rallmann, Pärnumaa ringkond

Samuti on ta tegutsenud instruktorina nii baasväljaõppe tasemel kui erialakursustel Ave oli Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna instruktor aastatel 2011-2016 ning praegu töötab Kaitseliidu Pärnumaa malevas personalispetsialistina Ave Rallmann on Naiskodukaitse liige 2004. aastast. Esimesed aastad tegutses Ave Tartu ringkonnas, alates 2009. aastast on ta aga Pärnumaa ringkonna naiskodukaitsja. Ta on läbinud Sõdurioskuste kursuse, tegutsenud staabiassistendi ja välikokana ning läbinud ka vastavad erialakursused.

Ave Rallmann, Pärnumaa ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse