Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Akadeemilise jaoskonna naised käisid Tõllu kapteneid õnnitlemas Akadeemilise jaoskonna naised käisid Aasta tagasi 2. veebruaril 2017, Tartu rahulepingu aastapäeval avasime oma ringkonna fotonäituse parvlaeval Tõll. Et see üritus ei jääks ainsaks, otsustasid akadeemilise jaoskonna naised minna parvlaeva 1. aastapäeva puhul kapteneid õnnitlema ja meenutama meie fotonäituse avaüritust Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva künnisel. Täname kaptenit Peeter Seppa meeldejääva vastuvõtu eest! Koostöö ← Eelmine Saarlased Ekströmi marsil Järgmine → Piret Pruul: Oma hobiks peangi Naiskodukaitsesse kuulumist ja sellega tegelemist Akadeemilise jaoskonna naised käisid Tõllu kapteneid õnnitlemas

Akadeemilise jaoskonna naised käisid Tõllu kapteneid õnnitlemas

Ellen Kask, Saaremaa rk 4. veebr. 2018

Aasta tagasi 2. veebruaril 2017, Tartu rahulepingu aastapäeval avasime oma ringkonna fotonäituse parvlaeval Tõll. Et see üritus ei jääks ainsaks, otsustasid akadeemilise jaoskonna naised minna parvlaeva 1. aastapäeva puhul kapteneid õnnitlema ja meenutama meie fotonäituse avaüritust Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva künnisel.

Akadeemilise jaoskonna naised käisid Tõllu kapteneid õnnitlemas
Akadeemiline jaoskond kinkis Tõllu kaptenitele uhke kella. Pilt Ellen Kask
Akadeemilise jaoskonna naised käisid Tõllu kapteneid õnnitlemas
Ühispilt koos kapteniga. Pilt erakogu

 

3. veebruaril 2018 olime Tõllul oodatud ja saime südamliku vastuvõtu osaliseks. Kuna laev oli nn vabavahis ja seisis kai ääres, saime tutvuda kõikide laevaruumidega ja leida vastused oma küsimustele. Oli väga tore, et ka parvlaeva ristiema Lelet Aavik meiega ühines. Kapteni poolt korraldatud kohvilauas jagasime muljeid ja rääkisime vastastikku oma tegemistest.

Seda toredat ja meeldejäävat üritust jääb kaptenisillale meenutama meie poolt kingitud kell sellele graveeritud pühenduse ja kaptenite nimedega. Täname kaptenit Peeter Seppa meeldejääva vastuvõtu eest!

FastLion CMS

Akadeemilise jaoskonna naised käisid

Akadeemilise jaoskonna naised käisid

Akadeemiline jaoskond kinkis Tõllu kaptenitele uhke kella Pilt Ellen Kask Ühispilt koos kapteniga Aasta tagasi 2. veebruaril 2017, Tartu rahulepingu aastapäeval avasime oma ringkonna fotonäituse parvlaeval Tõll. Et see üritus ei jääks ainsaks, otsustasid akadeemilise jaoskonna naised minna parvlaeva 1. aastapäeva puhul kapteneid õnnitlema ja meenutama meie fotonäituse avaüritust Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva künnisel.

Akadeemilise jaoskonna naised käisid Tõllu kapteneid õnnitlemas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse