Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Akadeemiline jaoskond käis Pärnus õppimas Akadeemiline jaoskond käis Pärnus 27. -28. jaanuarini sai teoks planeeritud loodus- ja keskkonnaalane õppepäev Pernovo Loodusmajas. Meid vastu võtnud giid andis põhjaliku ülevaate kõikidest võimalustest tegelemiseks keskkonnakaitse ja loodusalase väljaõppega. Naiskodukaitse juubeliaastal oleme lähtunud sellest, et oma tegevuses tõsta keskkonnaalast teadlikkust, loodushoidu ja rõhutada selle vajalikkust. Järgmine → Parvlaeval Tõll näeb Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna tegemisi Akadeemiline jaoskond käis Pärnus õppimas

Akadeemiline jaoskond käis Pärnus õppimas

Ellen Kask, Saaremaa ringkond 30. jaan. 2017

27.-28. jaanuarini sai teoks planeeritud loodus- ja keskkonnaalane õppepäev Pernovo Loodusmajas. Meid vastu võtnud giid andis põhjaliku ülevaate kõikidest võimalustest tegelemiseks keskkonnakaitse ja loodusalase väljaõppega. Naiskodukaitse juubeliaastal oleme lähtunud sellest, et oma tegevuses tõsta keskkonnaalast teadlikkust, loodushoidu ja rõhutada selle vajalikkust.

Akadeemiline jaoskond käis Pärnus õppimas
Pilt: Ellen Kask
Akadeemiline jaoskond käis Pärnus õppimas
Pilt: Ellen Kask

Õppepäev Pärnus oligi mõeldud alustoeks kõikidele järgnevatele üritustele. Loomulikult ei jätnud me vahele ka õhtust teatrikülastust. Täname ürituse organiseerijat Raina Tiidoveed ja meie alatist toetajat Kalle Tiitsi, kes tagas transpordi.

FastLion CMS

Akadeemiline jaoskond käis Pärnus

Akadeemiline jaoskond käis Pärnus

Pilt: Ellen Kask Pilt: Ellen Kask Õppepäev Pärnus oligi mõeldud alustoeks kõikidele järgnevatele üritustele Loomulikult ei jätnud me vahele ka õhtust teatrikülastust 27.-28. jaanuarini sai teoks planeeritud loodus- ja keskkonnaalane õppepäev Pernovo Loodusmajas. Meid vastu võtnud giid andis põhjaliku ülevaate kõikidest võimalustest tegelemiseks keskkonnakaitse ja loodusalase väljaõppega. Naiskodukaitse juubeliaastal oleme lähtunud sellest, et oma tegevuses tõsta keskkonnaalast teadlikkust, loodushoidu ja rõhutada selle vajalikkust.

Akadeemiline jaoskond käis Pärnus õppimas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse