Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aasta naiskodukaitsja on Triinu Küünal Aasta naiskodukaitsja on Triinu Aasta 2015 naiskodukaitsjaks valiti Triinu Küünal Naiskodukaitse Jõgeva ringkonnast ja aasta kaitseliitlaseks Aare Kabel Kaitseliidu Järva malevast. Kaitseliidu ülem brigaadikindral Meelis Kiili ja Naiskodukaitse esinaise ülesandeid täitev Ave Proos andsid täna Viljandi pärimusaidas võitjatele üle rändauhinnad, milleks on pronksist kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kujud. Varasematel aastatel on aasta naiskodukaitsjaks valitud: 2010 Kristiina ABEL Tartu ringkonnast 2011 Nele PERNITS Rapla ringkonnast 2012 Lembe LAHTMAA Sakala ringkonnast 2013 Anu SAUE Lääne ringkonnast 2014 Kaire LÕHMUS Järva ringkonnast Foto: Kristjan Prii ← Eelmine Tutvu nominentidega - pühapäeval kuulutatakse välja aasta 2015 naiskodukaitsja Järgmine → Tulevaste kodanikukaitse instruktorite ettevalmistused pilootprojektiks Aasta naiskodukaitsja on Triinu Küünal

Aasta naiskodukaitsja on Triinu Küünal

11. jaan. 2016

Aasta 2015 naiskodukaitsjaks valiti Triinu Küünal Naiskodukaitse Jõgeva ringkonnast ja aasta kaitseliitlaseks Aare Kabel Kaitseliidu Järva malevast.
Kaitseliidu ülem brigaadikindral Meelis Kiili ja Naiskodukaitse esinaise ülesandeid täitev Ave Proos andsid täna Viljandi pärimusaidas võitjatele üle rändauhinnad, milleks on pronksist kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kujud.

Lisaks said kõik nominendid Kaitseliidu ülema, kaitseministri ning kaitseväe juhataja hinnalised kingitused.

Aasta naiskodukaitsjat Triinu Küünal´t on iseloomustatud järgnevalt:

Naiskodukaitsesse astus Triinu Küünal 2011. aastal. Tänu terasele taibule ja tahtmist täis tegutsemisele, sai temast õige pea Jõgeva jaoskonna esinaine, mis on liikmeskonnalt Jõgeva ringkonna suurim. Juhatusega koostöös on ta toonud kodust välja nii vanu kui ka värvanud uusi liikmeid. Jaoskonna esinaisena on ta ellu viinud traditsiooni, et kõik liikmed saaksid vähemalt kaks korda aastas kokku. Kevadel metsas ja jõulude ajal toitlustuskursusel, et koduseks peolauaks häid mõtteid vahetada.

Hetkel on Triinu Küünal Jõgeva jaoskonna esinaine, Jõgeva ringkonna avalike suhete grupi juht, Jõgeva ringkonna esindaja Naiskodukaitse keskkogul ja Naiskodukaitse esindaja Kaitseliidu keskkogul ning kaks aastat tagasi valiti ta Naiskodukaitse keskkogu asendusliikmeks.

 

Aasta kaitseliitlast ja naiskodukaitsjat valitakse kuuendat korda.

Varasematel aastatel on aasta naiskodukaitsjaks valitud:

2010 Kristiina ABEL Tartu ringkonnast

2011 Nele PERNITS  Rapla ringkonnast

2012 Lembe LAHTMAA  Sakala ringkonnast

2013 Anu SAUE Lääne ringkonnast

2014 Kaire LÕHMUS Järva ringkonnast

Aasta naiskodukaitsja on Triinu Küünal
Foto: Kristjan Prii

FastLion CMS

Aasta naiskodukaitsja on Triinu

Aasta naiskodukaitsja on Triinu

Lisaks said kõik nominendid Kaitseliidu ülema, kaitseministri ning kaitseväe juhataja hinnalised kingitused Aasta naiskodukaitsjat Triinu Küünal´t on iseloomustatud järgnevalt: Naiskodukaitsesse astus Triinu Küünal 2011 Aasta 2015 naiskodukaitsjaks valiti Triinu Küünal Naiskodukaitse Jõgeva ringkonnast ja aasta kaitseliitlaseks Aare Kabel Kaitseliidu Järva malevast.Kaitseliidu ülem brigaadikindral Meelis Kiili ja Naiskodukaitse esinaise ülesandeid täitev Ave Proos andsid täna Viljandi pärimusaidas võitjatele üle rändauhinnad, milleks on pronksist kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kujud.

Aasta naiskodukaitsja on Triinu Küünal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse