Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
11 kanget ja TEST 1 11 kanget ja TEST Tegelikult ma ei kujutanud veel aasta tagasi ette seda, et digilaik ja AK4 minu sõnades ja tegudes nii hästi mulle meelt mööda saavad olema. Oli relvaõppe nädalavahetus! Koostöö Militaarsport Sõjaline riigikaitse Uued liikmed ← Eelmine Euroopa Saunamaraton Tõrvas! 11 kanget ja TEST 1

11 kanget ja TEST 1

Maris Frosch, Otepää jaoskond 16. märtsil 2023

Tegelikult ma ei kujutanud veel aasta tagasi ette seda, et digilaik ja AK4 minu sõnades ja tegudes nii hästi mulle meelt mööda saavad olema.

11 kanget ja TEST 1
11 kanget ja TEST 1

Täna julgen ma öelda, et olen ikka suhteliselt värske naiskodukaitsjana leidunud mitu tõeliselt inspireerivat naist, kes on minus aidanud leida päris mitu uut tahku. Ja relvainstruktor Kirsti Paavel on kindlasti üks neist! Emotsioonid tegusast nädalavahetusest on ühtaegu võimsad ja väsitavad. Kontorirotil on teadagi "hiirelihased" need kõikse kõige treenitumad 🤭, aga teise koolituspäeva õhtuks olid tähelepanu keskmes oi kui mitmed tööd teinud lihasgrupid üle kogu keha. Suure pingutusega sai hakkama aga eelkõige meie 11 uudishimuliku Valgamaa naise aju. Mis ta nüüd oligi - põrand? uks? sein... meelde tuli, laesäär! 🤣 Tundub, nagu oleksime koos Nurgakivi võtetel käinud? Oh ei, kõik see oli veelgi põnevam - kokku tõi meid kaua oodatud näpuosavust treeniv "suurte tüdrukute lego", ajurakke kõditav "Kuldvillak" ja silmadele pinget pakkuv "rivitants mattidel". Oli relvaõppe nädalavahetus!

FastLion CMS

11 kanget ja TEST

11 kanget ja TEST

Täna julgen ma öelda, et olen ikka suhteliselt värske naiskodukaitsjana leidunud mitu tõeliselt inspireerivat naist, kes on minus aidanud leida päris mitu uut tahku Ja relvainstruktor Kirsti Paavel on kindlasti üks neist! Emotsioonid tegusast nädalavahetusest on ühtaegu võimsad ja väsitavad Tegelikult ma ei kujutanud veel aasta tagasi ette seda, et digilaik ja AK4 minu sõnades ja tegudes nii hästi mulle meelt mööda saavad olema.

11 kanget ja TEST 1

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse