Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on Meeri Visnapuu Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja 18. novembril tähistati Haljala rahvamajas Kaitseliidu Viru maleva 105. sünnipäeva. Üritustel jagati tunnustusi ja Meeri Visnapuu nimetati Viru ringkonna aasta naiskodukaitsjaks. Tähtpäevad Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Isadepäeva fotojaht pakkus südamlikke papsi ja lapse hetki Järgmine → Viru ringkonda asus juhtima Mariella Liivak Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on Meeri Visnapuu

Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on Meeri Visnapuu

Kristel Kitsing 18. nov. 2023

18. novembril tähistati Haljala rahvamajas Kaitseliidu Viru maleva 105. sünnipäeva. Üritustel jagati tunnustusi ja Meeri Visnapuu nimetati Viru ringkonna aasta naiskodukaitsjaks.

Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on Meeri Visnapuu
Foto: Marge Schwindt
Meeri Visnapuu on Naiskodukaitse Viru ringkonna liige 2019. aastast. Kadrina jaoskonda on ta juhtinud alates 2022. aastast.
 
Meeri on jaoskonna esinaisena loonud ühtse ja tugeva meeskonna, kes korraldab mitte ainult jaoskonna siseselt väljaõppeüritusi, vaid pühendub ka kohaliku kogukonna õpetamisesse läbi kriisi- või ohutushoiualaste koolituste.
 
Tema eestvedamisel on korraldatud mitmeid ellujäämiskoolitusi ning noortele mõeldud orienteerumisüritusi.
 
Meeri on aktiivne liige Viru evakuatsioonirühmas. Ta osales kevadise evakuatsiooniõppuse planeerimises algusest peale, tehes koostööd nii kohalike omavalitsuste esindajate kui ka pääasteameti kohaliku komando ning vabatahtlikega.
 
Meeri on aktiivne ka sporditoimkonnas. Korduvalt on ta osa võtnud näiteks Mari Raamoti rattaretkest, Viru ringkonna juhtide öörännakust.
 
Ta on sihikindel, analüüsiv ja teistele eeskujuks oma pühendumisega naiskodukaitse tegevustesse.

FastLion CMS

Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja

Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja

Foto: Marge Schwindt Meeri Visnapuu on Naiskodukaitse Viru ringkonna liige 2019 aastast 18. novembril tähistati Haljala rahvamajas Kaitseliidu Viru maleva 105. sünnipäeva. Üritustel jagati tunnustusi ja Meeri Visnapuu nimetati Viru ringkonna aasta naiskodukaitsjaks.

Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on Meeri Visnapuu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse