Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Video: naiskodukaitsjad EV aastapäeva paraadil Video: naiskodukaitsjad EV aastapäeva 24. veebruaril 2020 osales Naiskodukaitse Eesti Vabariigi aastapäeva paraadil kahe rühmaga. Laiguline rühm oli Rapla ringkonnast ning pidulik rühm oli komplekteeritud Harju ja Tallinna naiskodukaitsjatest. Video autor: Iiris Prosa Paraad ← Eelmine Kaitseliidu ülema brigaadikindral Riho Ühtegi pöördumine Järgmine → Elust PERHi ukse ees Video: naiskodukaitsjad EV aastapäeva paraadil

Video: naiskodukaitsjad EV aastapäeva paraadil

24. veebruaril 2020 osales Naiskodukaitse Eesti Vabariigi aastapäeva paraadil kahe rühmaga. Laiguline rühm oli Rapla ringkonnast ning pidulik rühm oli komplekteeritud Harju ja Tallinna naiskodukaitsjatest.

Video: naiskodukaitsjad EV aastapäeva paraadil
Foto: Monika Ristisaar

Naiskodukaitse üksuse ülem oli Sirle Baldesport-Märss, lippur Lana Toomvap, lippu saatsid Marju Kiipus ja Merike Raudla. Laigulise rühma rühmaülem oli Reelika Rohuste, piduliku vormi eesotsas marssis rühmaülem Gea Liblik.

 

Vaata videomeenutust naiskodukaitsjatest EV aastapäeva paraadil ning sellele eelnenud paraadi peaproovis.

Video autor: Iiris Prosa

Järgmine →
Elust PERHi ukse ees

FastLion CMS

Video: naiskodukaitsjad EV aastapäeva

Video: naiskodukaitsjad EV aastapäeva

Foto: Monika Ristisaar Naiskodukaitse üksuse ülem oli Sirle Baldesport-Märss, lippur Lana Toomvap, lippu saatsid Marju Kiipus ja Merike Raudla Laigulise rühma rühmaülem oli Reelika Rohuste, piduliku vormi eesotsas marssis rühmaülem Gea Liblik 24. veebruaril 2020 osales Naiskodukaitse Eesti Vabariigi aastapäeva paraadil kahe rühmaga. Laiguline rühm oli Rapla ringkonnast ning pidulik rühm oli komplekteeritud Harju ja Tallinna naiskodukaitsjatest.

Video: naiskodukaitsjad EV aastapäeva paraadil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse