Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Varbola Vambola sahistas Tartus sidet Varbola Vambola sahistas Tartus “Alfa Romeo 9-1-1, siin Papa Mike 1-1, ei, 1-2, mul läks sassi, kas ma alustan algusest?” " ← Eelmine Tartu malev käis metsa istutamas Järgmine → Tartu ringkonna Aasta Naiskodukaitsja 2020 on PIIA KUSLAP Varbola Vambola sahistas Tartus sidet

Varbola Vambola sahistas Tartus sidet

Merli Keerup 7. okt. 2020

“Alfa Romeo 9-1-1, siin Papa Mike 1-1, ei, 1-2, mul läks sassi, kas ma alustan algusest?”

Varbola Vambola sahistas Tartus sidet
Foto autor: Merli Keerup

Jah, alustame algusest. Tartu side- ja staabigrupi juht Keit koos abide Aimi ja Merliga viisid septembris läbi kahepäevase õppe. Jah, just, instruktoriteks olid seekord erialagrupi juhid ise. Mälu tuli värskendama lisaks heade mõtete linnale huvilisi ka Sakala ja Järva ringkonnast. Esimesel päeval keskendusime klassiruumis teooriale, teisel kohtumisel mängisime praktilist mängu juba välitingimustes. Päevad algasid kätepesuga, misjärel iga liige sai omale uue identiteedi kutsungi näol.

 

Varbola Vambola sahistas Tartus sidet
Foto autor: Merli Keerup

- “... edastan sõnumi- Lehola Lembitu langes lahingus. Varbola Vambola vallutas vastase- kuuldel”

- “Kes see oli? Vambola Varbola mis? Ma ei jõudnud kirjutada, kas aeglasemalt ei saaks?” Võtsime aeglasemalt, just sellise tempoga, et igaüks sai aru kuidas midagi teha tuleb.  Samuti olid klassiruumis korraga kõik kolm instruktorit - kui üks õpetas, toetasid teised kõrvalt nii üksteist kui ka loomulikult õppureid. 

Varbola Vambola sahistas Tartus sidet
Foto autor: Merli Keerup

- “Ei kuulnud, mis ta ütles, kas saaks korrata?”
- “Ei korda, ütleme uuesti!” Õppuse tagasiside mõlemal päeval oli nii positiivne, et me teeme seda kindlasti uuesti! Püsige lainel!

"Väga huvitavad ülesanded. Väga sõbralik õhkkond ja ei tekkinud tunnet, et ükski küsimus oleks rumal. Väga meeldis ka see põhimõte, et pause üldiselt ei tehta kuivõrd staabiassistendi tööpäev ongi pikk ja üsna kurnav. Ausalt öeldes ei pannud tähelegi kuidas aeg lendas."

FastLion CMS

Varbola Vambola sahistas Tartus

Varbola Vambola sahistas Tartus

Foto autor: Merli Keerup Jah, alustame algusest Tartu side- ja staabigrupi juht Keit koos abide Aimi ja Merliga viisid septembris läbi kahepäevase õppe “Alfa Romeo 9-1-1, siin Papa Mike 1-1, ei, 1-2, mul läks sassi, kas ma alustan algusest?”

Varbola Vambola sahistas Tartus sidet

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse