Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valminud on Naiskodukaitset tutvustav dokumentaalfilm Valminud on Naiskodukaitset tutvustav Naiskodukaitset kui Eesti suurimat naisorganisatsiooni tutvustava dokumentaalfilmi “Liiliarist. Naiskodukaitse 80” re¾issöör ja toimetaja on Erik Boltowski. 44 minuti pikkune film annab põgusa ülevaate Naiskodukaitse ajaloost, tänapäevastest tegevusaladest ning liikmeskonna mõttelaadist. ← Eelmine Näitus “Õed Soome lahe kahelt kaldalt” Järgmine → Viitseadmiral Tarmo Kõuts annetab Saaremaa naiskodukaitsjatele lipu Valminud on Naiskodukaitset tutvustav dokumentaalfilm

Valminud on Naiskodukaitset tutvustav dokumentaalfilm

T.Tõnsing 11. aprillil 2008

Naiskodukaitset kui Eesti suurimat naisorganisatsiooni tutvustava dokumentaalfilmi “Liiliarist. Naiskodukaitse 80” re¾issöör ja toimetaja on Erik Boltowski. 44 minuti pikkune film annab põgusa ülevaate Naiskodukaitse ajaloost, tänapäevastest tegevusaladest ning liikmeskonna mõttelaadist.

Film kajastab mitmeid Naiskodukaitse juubeliaastal toimunud sündmusi, muuhulgas naiskodukaitsjatest tuletoojate vastutusrikkaid hetki Võidupüha paraadil ning naisvõistkonna pingutusi Erna retke läbimisel.
Lisaks on kasutatud ajaloolisi kaadreid Naiskodukaitse ennesõjaaegsetest kogunemistest ning intervjuusid mitmete organisatsiooni jaoks oluliste inimestega.

Selle ühtsete eesmärkide nimel tegutseva organisatsiooni liikmete eripalgelisus avaneb läbi kahe portreteeritava, Järva ringkonna esinaise Maire Arro ning Tartu ringkonna liikme Kristiina Abeli, tegemiste ja mõttemaailma.  
 

Naiskodukaitse on 1927. aastal loodud Kaitseliidu eriorganisatsioon. 
    
Hetkel kuulub Naiskodukaitse ridadesse 1100
naist üle Eesti.
Valminud on Naiskodukaitset tutvustav dokumentaalfilm

FastLion CMS

Valminud on Naiskodukaitset tutvustav

Valminud on Naiskodukaitset tutvustav

Film kajastab mitmeid Naiskodukaitse juubeliaastal toimunud sündmusi, muuhulgas naiskodukaitsjatest tuletoojate vastutusrikkaid hetki Võidupüha paraadil ning naisvõistkonna pingutusi Erna retke läbimisel Lisaks on kasutatud ajaloolisi kaadreid Naiskodukaitse ennesõjaaegsetest kogunemistest ning intervjuusid mitmete organisatsiooni jaoks oluliste inimestega Naiskodukaitset kui Eesti suurimat naisorganisatsiooni tutvustava dokumentaalfilmi “Liiliarist. Naiskodukaitse 80” re¾issöör ja toimetaja on Erik Boltowski. 44 minuti pikkune film annab põgusa ülevaate Naiskodukaitse ajaloost, tänapäevastest tegevusaladest ning liikmeskonna mõttelaadist.

Valminud on Naiskodukaitset tutvustav dokumentaalfilm

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse