Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vaike Porval pälvis Naiskodukaitse pronksstaa¾imärgi Vaike Porval pälvis Naiskodukaitse Täna tähistas Naiskodukaitse 95. aastapäeva piduliku kontsert-aktusega Paides Wittensteini tegevusmuuseumis. Üritusel anti üle organisatsiooni üks kõrgematest tunnustustest - Liiliaristi III klassi teenetemedal, samuti jagati staa¾imärke neile, kes on Naiskodukaitse liikmed olnud juba enam kui 25 aastat. Teiste seas annetati Naiskodukaitse pronksstaa¾imärk Viru ringkonna naiskodukaitsja Vaike Porvalile. Tähtpäevad Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Esmaabi võistlus kasvatas kokku Järgmine → Evakuatsioonirühmad harjutasid massilise sisserände stsenaariume Vaike Porval pälvis Naiskodukaitse pronksstaa¾imärgi

Vaike Porval pälvis Naiskodukaitse pronksstaa¾imärgi

Kristel Kitsing 3. sept. 2022

Täna tähistas Naiskodukaitse 95. aastapäeva piduliku kontsert-aktusega Paides Wittensteini tegevusmuuseumis. Üritusel anti üle organisatsiooni üks kõrgematest tunnustustest - Liiliaristi III klassi teenetemedal, samuti jagati staa¾imärke neile, kes on Naiskodukaitse liikmed olnud juba enam kui 25 aastat. Teiste seas annetati Naiskodukaitse pronksstaa¾imärk Viru ringkonna naiskodukaitsja Vaike Porvalile.

Vaike Porval pälvis Naiskodukaitse pronksstaa¾imärgi
Viru ringkonna naiskodukaitsjad aastapäeval. Vaike vasakult esimene. Foto: Liivika Toming

Vaike alustas oma tegevust 1995. aastal Kaitseliidus ning 1997. aastal tuli üle Naiskodukaitsesse. Ta on tegelenud nii Kaitseliidu Viru maleva juhatuses, maleva revisjonis ja korduvalt Viru ringkonna juhatuses, lisaks korduvalt ka jaoskonna esinaisena ja aseesinaisena.

 

Vaike on olnud lausa kahe jaoskonna sünni juures – 2000. aastal oli ta üks Tapa jaoskonna loojatest ning 2016. aastal Kadrina jaoskonna loojatest. Hetkel on Vaike Kadrina jaoskonna juhatuse liige.

 

Aastate jooksul on ta aktiivselt tegutsenud laskespordiga ning saavutanud erinevatel võistlustel märkimisväärseid kohti nii Viru maleva kui Viru ringkonna võistkondade koosseisus.

 

Vaike on Viru ringkonna aktiivne välikokk ning on abis nii maleva kui noorte üritustel. Teda on tunnustatud Naiskodukaitse Liiliaristi V klassiga, Kaitseliidu I klassiga ning Võidutule medaliga.

Sel aastal said pronksstaa¾imärgi 33 naiskodukaitsjat, kes on kõik liitunud organisatsiooniga enne 1998. aastat. Märgi saajad oli Alutaguse, Harju, Lääne, Saaremaa, Tallinna, Valga, Viru ja Võrumaa ringkondadest.

FastLion CMS

Vaike Porval pälvis Naiskodukaitse

Vaike Porval pälvis Naiskodukaitse

Viru ringkonna naiskodukaitsjad aastapäeval Vaike vasakult esimene Täna tähistas Naiskodukaitse 95. aastapäeva piduliku kontsert-aktusega Paides Wittensteini tegevusmuuseumis. Üritusel anti üle organisatsiooni üks kõrgematest tunnustustest - Liiliaristi III klassi teenetemedal, samuti jagati staa¾imärke neile, kes on Naiskodukaitse liikmed olnud juba enam kui 25 aastat. Teiste seas annetati Naiskodukaitse pronksstaa¾imärk Viru ringkonna naiskodukaitsja Vaike Porvalile.

Vaike Porval pälvis Naiskodukaitse pronksstaa¾imärgi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse