Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vabariigi aastapäev noortele Vabariigi aastapäev noortele Laupäeval, kui riigi sünnipäeva suurem peolaine oli läbi saamas, toimus Pärnus noorte vabaajakeskuses Kaitseliidu Pärnumaa maleva eestvõttel üritus „Vabariigi aastapäev noortele". Foto Liina Toome ← Eelmine Mariine Auto esitluspäev Järgmine → Esmaabi teistmoodi Vabariigi aastapäev noortele

Vabariigi aastapäev noortele

Maret Kommer

Laupäeval, kui riigi sünnipäeva suurem peolaine oli läbi saamas, toimus Pärnus noorte vabaajakeskuses Kaitseliidu Pärnumaa maleva eestvõttel üritus „Vabariigi aastapäev noortele".

Vabariigi aastapäev noortele
Foto Liina Toome
Vabariigi aastapäev noortele
Foto Liina Toome

 

 

Pidulikult alustas päeva Kaitseliidu Pärnumaa maleva orkester. Seejärel oli võimalus siseruumides tutvuda relvadega ning proovida oma käe ja silma täpsust laskesimulaatoril.


Õue püstitati staabi telk, jao telk ning väliköök. Köögis toimetasid Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna liikmed, kes nii osalejatele kui möödujatele teed ja sõdurisuppi pakkusid.
Õues sai uudistada ka sõduri varustust, teha näomaskeeringut ja instruktorite juhendamisel tutvuda sõidukitega nii seest kui väljast.
Siseruumides oli üles seatud fotonäitus Kaitseliidu ja tema eriorganisatsioonide liikmete tegemistest.


Kohal olid Kaitseliidu Pärnumaa malev, Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond, Kodutütarde Pärnumaa ringkond ja Noorte Kotkaste Pärnumaa malev.

Ürituse korraldasid Pärnu noorte vabaajakeskus ja Kaitseliidu Pärnumaa malev.

Vabariigi aastapäev noortele
Foto Liina Toome
Järgmine →
Esmaabi teistmoodi

FastLion CMS

Vabariigi aastapäev noortele

Vabariigi aastapäev noortele

Foto Liina Toome Foto Liina Toome Pidulikult alustas päeva Kaitseliidu Pärnumaa maleva orkester Seejärel oli võimalus siseruumides tutvuda relvadega ning proovida oma käe ja silma täpsust laskesimulaatoril Laupäeval, kui riigi sünnipäeva suurem peolaine oli läbi saamas, toimus Pärnus noorte vabaajakeskuses Kaitseliidu Pärnumaa maleva eestvõttel üritus „Vabariigi aastapäev noortele".

Vabariigi aastapäev noortele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse