Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Uhke on olla revisjonikomisjoni liige. Uhke on olla revisjonikomisjoni 9. jaanuaril toimus Järva ringkonna 2020 aasta esimene väljaõpe- jaoskondade revisjonikomisjonide õppepäev. aastapäev Järgmine → Naiskodukaitsjad õppisid relva ohutult käsitsema Uhke on olla revisjonikomisjoni liige.

Uhke on olla revisjonikomisjoni liige.

Kerlin Tealane 9. jaan. 2020

9.jaanuaril toimus Järva ringkonna 2020 aasta esimene väljaõpe- jaoskondade revisjonikomisjonide õppepäev.

Uhke on olla revisjonikomisjoni liige.
Koeru, Paide ja Roosna-Alliku naiskodukaitsjad.Foto:Kaili Kruustok

9.jaanuaril toimus Koeru Üksikkompanii majas Järva ringkonna revisjonikomisjonide õppepäev. Ringkonna revisjonikomisjoni liige Telle Talve, ringkonna juhatuse liige Maire Ausin ja ringkonna esinaine Kerlin Tealane koolitasid jaoskondade revisjonikomisjoni liikmeid ja asendusliikmeid. Samuti võtsid õppepäevast osa revisjonikomisjoni tööst huvitatud naiskodukaitsjad Koeru ja Roosna-Alliku jaoskonnast. Liikmed said tervikliku pildi miks ja kuidas jaoskonna revisjonikomisjoni aruannet koostatakse. Millele pöörata tähelepanu ja millised on olulised kuupäevad millest tuleb kinni pidada. Samuti anti suunised millised materjalid tuleb läbitöötada ja kus need asuvad. Õppepäeva lõppedes olid revisjonikomisjoni liikmed entusiasmi ja töötahet täis.

FastLion CMS

Uhke on olla revisjonikomisjoni

Uhke on olla revisjonikomisjoni

Koeru, Paide ja Roosna-Alliku naiskodukaitsjad Foto:Kaili Kruustok 9 9.jaanuaril toimus Järva ringkonna 2020 aasta esimene väljaõpe- jaoskondade revisjonikomisjonide õppepäev.

Uhke on olla revisjonikomisjoni liige.

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse