Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tulevased staabiassistendid omandasid teadmisi Tulevased staabiassistendid omandasid teadmisi Möödunud nädalavahetusel so 12. -14. märtsil toimus Staabiassistendi baaskursuse 1. õppenädalavahetus. Kursus viidi läbi Kaitseväe Võru Lahingukooli ruumides Meegomäel ja kursuse ülemaks oli Võrumaa Maleva Naiskodukaitse instruktor Merlit Maask. ← Eelmine Viru ringkonna naiskodukaitsjad said Eesti Grilliliidu akredeeritud kohtunikeks Järgmine → Baasväljaõppe esmaabikoolitus tõi Lõõlasse rohkelt huvilisi Tulevased staabiassistendid omandasid teadmisi

Tulevased staabiassistendid omandasid teadmisi

N. Sarrapik 17. märtsil 2010

Möödunud nädalavahetusel so 12.-14. märtsil toimus Staabiassistendi baaskursuse 1. õppenädalavahetus. Kursus viidi läbi Kaitseväe Võru Lahingukooli ruumides Meegomäel ja kursuse ülemaks oli Võrumaa Maleva Naiskodukaitse instruktor Merlit Maask.

Uue kinnitatud kursusekava järgi on seekordne Staabiassistendi baaskurus juba kolmas ja ühtlasi teine, mis toimub Merlit Maaski eestvedamisel. Seekordne kursus on mõeldud eelkõige lõunapoolsemate ringkondade liikmetele ning põhjapoolsete ringkondade jaoks tuleb kursus, mis viiakse läbi eeloleval sügisel.

Nädalavahetusel alanud Staabiasistendi baaskursusel osaleb 17 kursuslast Naiskodukaitse Jõgeva, Põlva, Tartu, Valga ja Võrumaa ringkondadest ning Sakala ja Tallinna malevatest.

Kuna tegemist on üsnagi spetsiifilisi teadmisi ja oskusi andva erialakursusega, olid kursuse päevad uue infoga ülekoormatud ja nii kursuslastele kui ka instruktoritele väsitavad. Hoolimata sellest valitses kogu nädalavahetuse vältel positiivne meeleolu ja nina norgu ei lastud. Pigem olid kursuslased väga innukad õppima ja küsima, kui midagi arusaamatuks jäi. Teadmisi omandati staabi olemuse ja ülesannete, otsuse vastuvõtmise protsessi, taktikaliste tingmärkide, topograafilise kaardiga tegutsemise, staabiassistendi ülesannete ja palju muu kohta. Instruktoritena andsid oma panuse Naiskodukaitse ja staabiassistentluse arengusse leitnant Elend Auli ja vanemveebel Tanel Aldošin Kaitseväe Võru Lahingukoolist ning kursuse ülem Merlit Maask ise.

 

FastLion CMS

Tulevased staabiassistendid omandasid teadmisi

Tulevased staabiassistendid omandasid teadmisi

Uue kinnitatud kursusekava järgi on seekordne Staabiassistendi baaskurus juba kolmas ja ühtlasi teine, mis toimub Merlit Maaski eestvedamisel Seekordne kursus on mõeldud eelkõige lõunapoolsemate ringkondade liikmetele ning põhjapoolsete ringkondade jaoks tuleb kursus, mis viiakse läbi eeloleval sügisel Möödunud nädalavahetusel so 12.-14. märtsil toimus Staabiassistendi baaskursuse 1. õppenädalavahetus. Kursus viidi läbi Kaitseväe Võru Lahingukooli ruumides Meegomäel ja kursuse ülemaks oli Võrumaa Maleva Naiskodukaitse instruktor Merlit Maask.

Tulevased staabiassistendid omandasid teadmisi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse