Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tore on head teha Tore on head teha 23. aprillil kohtusid Tartu naiskodukaitsjad ja kodutütred Tartu Lastekaitse Ühingu esindajaga ja andsid üle oma selle poolaasta annetuse. Foto: Mirjam Link ← Eelmine Põhja-Tartumaa kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad korraldasid Jüriöö ülestõusu meenutamiseks Jüriretke Järgmine → Tervisele pühendatud päev Tore on head teha

Tore on head teha

Leane Morits

23. aprillil kohtusid Tartu naiskodukaitsjad ja kodutütred Tartu Lastekaitse Ühingu esindajaga ja andsid üle oma selle poolaasta annetuse.

Tore on head teha
Foto: Mirjam Link

Annetus koosnes ühiselt kogutud esemetest, mis moodustasid ca 3,5 m3 riideid, jalatseid, toidunõusid, raamatuid ja ka ühe lapsevankri.

 

Annetuse kogumine algas juba aprilli alguses, kui kõigil soovijatel oli võimalus tuua oma kasutult seisvad riided KL Tartu maleva tagalakeskusesse kokku. Üks naiskodukaitsja kommenteeris seda üritust nii: "Tegemist oli väga tänuväärse ja toreda üritusega. Minu 8-aastase vaimustus oli igatahes väga siiras ja seda, kui vahva üritus oli, said tema suu läbi teada ka äsja õppuselt saabunud Kaitseliidu mehed. Kõige olulisem on aga teadmine, et kogutust saavad abi need, kellel seda vaja on."

 

 

Helen Saal, kes oli üks kogumis- ja annetusürituse eestvedajatest meenutab nädalatagust rõõmsat sündmust: "Toimetasime asjad Tartu Lastekaitse Ühingu Pepleri tänaval olevasse pisikesse tuppa, mis oli juba eelnevalt pooleldi täis igasugustest kastidest ning pärast meie võidukat trepijooksu sai see veel rohkemgi täidetud. Igal juhul jäi rõõmsale ja tänulikule Liivile Tartu Lastekaitse Ühingu pisikeses ruumis järele vaid kitsuke teerada uksest peaaegu aknani."

 

Tartu naiskodukaitsjad on juba mitmeid aastaid korrapäraselt toetanud erinevaid Tartu abivajajatega tegelevaid organisatsioone. Seekord otsustati toetada Tartu Lastekaitse Ühingu tegevust, kes omakorda teeb koostööd Tartu Lasterikaste Perede Liiduga.

 

Tore on head teha
Foto: Mirjam Link

FastLion CMS

Tore on head teha

Tore on head teha

Foto: Mirjam Link Annetus koosnes ühiselt kogutud esemetest, mis moodustasid ca 3,5 m3 riideid, jalatseid, toidunõusid, raamatuid ja ka ühe lapsevankri Annetuse kogumine algas juba aprilli alguses, kui kõigil soovijatel oli võimalus tuua oma kasutult seisvad riided KL Tartu maleva tagalakeskusesse kokku 23. aprillil kohtusid Tartu naiskodukaitsjad ja kodutütred Tartu Lastekaitse Ühingu esindajaga ja andsid üle oma selle poolaasta annetuse.

Tore on head teha

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse