Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Toimub Naiskodukaitse spordilaager Toimub Naiskodukaitse spordilaager Eesoleval nädalavahetusel, 20. -22. juulil toimub looduskaunil Viljandimaal, Ulgel Naiskodukaitse spordilaager, kuhu on oodata umbes kahtesadat naiskodukaitsjat koos oma perekonnaliikmetega. a spordilaager; üldarvestuses esikoha saavutanud Tartu ringkonna võitlejad ← Eelmine Naiskodukaitse osaleb võidupüha paraadil Järgmine → Naiskodukaitse võistkond osaleb Erna retkel Toimub Naiskodukaitse spordilaager

Toimub Naiskodukaitse spordilaager

19. juulil 2007

Eesoleval nädalavahetusel, 20.-22. juulil toimub looduskaunil Viljandimaal, Ulgel Naiskodukaitse spordilaager, kuhu on oodata umbes kahtesadat naiskodukaitsjat koos oma perekonnaliikmetega.

Toimub Naiskodukaitse spordilaager
Naiskodukaitse 2005. a spordilaager; avarivistus

Naiskodukaitse spordilaagris saab nimetusele kohaselt tegeleda eelkõige spordiga. Füüsilise ja vaimse vormi proovilepanekuks võisteldakse järgmistel aladel: orienteerumine, võrkpall, köievedu, teatevõistlus, Naiskodukaitse- ja riigikaitseteemaline viktoriin ning juba humoorikaks tavaks kujunenud võimlemiskava. Et aastaajale kohaselt on võistluspingest olulisem lustlik ajaveetmine, leiab ka traditsioonilistelt spordialadelt mõne vahva vaatemängulise vimka. Eraldi saab võistelda ka individuaalaladel, nt sopsuviskes ja kaugushüppes. 
Ning kui sportimisest isu täis saab, on võimalik sügistalvisest õppuste perioodist veidi väsinud  ihu ja hinge lõõgastada päikesepaistel lesides või end Võrtsjärve vees leotades.
  

Toimub Naiskodukaitse spordilaager
Naiskodukaitse 2005. a spordilaager; üldarvestuses esikoha saavutanud Tartu ringkonna võitlejad

FastLion CMS

Toimub Naiskodukaitse spordilaager

Toimub Naiskodukaitse spordilaager

Naiskodukaitse 2005 a spordilaager; avarivistus Naiskodukaitse spordilaagris saab nimetusele kohaselt tegeleda eelkõige spordiga Eesoleval nädalavahetusel, 20.-22. juulil toimub looduskaunil Viljandimaal, Ulgel Naiskodukaitse spordilaager, kuhu on oodata umbes kahtesadat naiskodukaitsjat koos oma perekonnaliikmetega.

Toimub Naiskodukaitse spordilaager

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse