Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tegevusplaan 2021 Tegevusplaan 2021 11 Tegevusplaan 2021

Tegevusplaan 2021

AUGUSTAlgusLõpp
BVÕ Ohutushoid (teooria ise Iliases)01.08.20.08.
Juhatuste õppepäev01.08.01.08.
Välikoka + toitlustusmeeskonna juhi  praktika (Pitka)02.08.08.08.
Segasumma camp (KT ja NK)06.08.08.08.
M.Raamoti rattaretk Pärnumaal07.08.08.08.
BVÕ Ohutushoid 1. loeng09.08.09.08.
BVÕ Ohutushoid 2. loeng10.08.10.08.
Avinurme jsk koosolek11.08.11.08.
Jõustruktuuride sportmängud12.08.13.08.
NKK juhtide öörännak13.08.14.08.
Parameedikute täiendõpe13.08.15.08.
KL perepäevad13.08.15.08.
NKK Ajalooseminar15.08.15.08.
BVÕ Ohutushoid 1. loeng17.08.17.08.
BVÕ Ohutushoid 2. loeng18.08.18.08.
BVÕ Ohutushoid praktiline õpe21.08.21.08.
Sinimäe retk22.08.22.08.
BVÕ sõdurioskuste mooduli instruktorite seminar28.08.28.08.
SEPTEMBER Algus Lõpp
NKK aastapäev04.09.04.09.
Ringkonna juhatuse koosolek06.09. 06.09.
Staabiassistentide erialavõistlus11.09.11.09.
Avaliku esinemise kursus I (KL kool)17.09.19.09.
Ohutushoiou laager Ole valmis!25.09.26.09.
OKTOOBER Algus Lõpp
NKK laskevõistlus sportrelvadest09.10.09.10.
Narva energiajooks09.10.09.10.
Ringkonna aastapäev10.10.10.10.
Esmaabi instruktorite täiendõpe15.10.17.10.
Mentori kursus23.10.23.10.
BVÕ V Ohutushoid23.10.24.10.
Ohutushoiu instruktorite seminar29.10.31.10.
Juhtimine praktikas 129.10.31.10.
NOVEMBERAlgusLõpp
Koolitaja algõppe kursus 1. nv05.11.07.11.
Avalike suhete kursus06.11.07.11.
Ringkonna juhatus08.11.08.11.
Narva jsk juhatuse koosolek09.11.09.11.
Kaitseliidu aastapäev11.11.11.11.
Koolitaja algõppe kursus 2. nv19.11.21.11.
EvakR juhtide õppepäev20.11.20.11.
NKK ajalooseminar21.11.21.11.
NKK juhtide õppepäevad26.11.28.11.
Narva retk26.11.26.11.
Juhtimine praktikas 226.11.28.11.

FastLion CMS

Tegevusplaan 2021

Tegevusplaan 2021

AUGUST Algus Lõpp BVÕ Ohutushoid (teooria ise Iliases) 01 08

Tegevusplaan 2021

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse