Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tegevusplaan 2021 Tegevusplaan 2021 06 Tegevusplaan 2021

Tegevusplaan 2021

MÄRTS AlgusLõpp 
Välikokoka kursuse e-õpe01.03.09.04.
BVÕ I Organisatsiooniõpetus (veebis, 2 õhtut)15.03.16.03.
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 415.03.15.03.
Ringkonnakogu 21.03.21.03.
Staabiassistendi baaskursus 1 nv26.03.28.03.
NKK Keskkogu27.03.27.03.
APRILLAlgusLõpp
NKK Anname au kampaania01.04.30.04.
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 505.04.05.04.
BVÕ I Organisatsiooniõpetus05.04.06.04.
BVÕ V Ohutushoid13.04.15.04.
EvakR staabimeeskondade õppepäev17.04.17.04.
Veteranipäev23.04.23.04.
Jüriöö tuled23.04.23.04.
   
Välikoka kursuse kompleksharjutus23.04.25.04.
KL kool Juhtimine praktikas 123.04.25.04.
MAIAlgusLõpp
Talgud Võsul01.05.02.05.
NKK Laskevõistlus automaatrelvast02.05.02.05.
Avaliku esinemise kursus07.05.09.05.
Staabiassistentide täiendõpe (grupijuhtide õppepäevad)07.05.09.05.
AVS eriala täiendõpe (grupijuhtide õppepäevad)08.05.08.05.
NKK koormusmatk14.05.16.05.
Koolitaja algõppe kursus 1 nv (Instruktorikursus)14.05.16.05.
Teeme platsi puhtaks! Avinurme15.05.15.05.
Juhtimine praktikas 121.05.23.05.
Koolitaja algõppe kursus 2 nv (Instruktorikursus)28.05.30.05.
JUUNI AlgusLõpp 
Juhtimine praktikas 204.06.04.06.
EvakR juhtide õppepäev05.06.05.06.
Ringkonna juhatus07.06.07.06.
Laskepäev Muru lasketiirus12.06.12.06.
Juuniküüdistamise aastapäev Ma ei unusta Sind13.06.14.06.
Juhtimine praktikas 118.06.20.06.
Avinurme ühisüritus kodutütardega20.06.20.06.
Maakaitsepäev23.06.23.06.

FastLion CMS

Tegevusplaan 2021

Tegevusplaan 2021

MÄRTS Algus Lõpp Välikokoka kursuse e-õpe 01 03

Tegevusplaan 2021

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse