Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
TEGEVUSPLAAN 2022 TEGEVUSPLAAN 2022 Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt. 12 Jõhvi jsk üritus TEGEVUSPLAAN 2022

TEGEVUSPLAAN 2022

Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt.

NKK - üle-eestiline Naiskodukaitse üritus

KLK - Kaitseliidu kooli kursus

BVÕ - baasväljaõpe

NOVEMBER Algus Lõpp
Jõhvi jsk üritus02.1102.11
Ringkonna juhatus nr. 1102.1102.11
Narva e-infopäev03.1103.11
Avinurme jsk üritus06.1106.11
KL aastapäev11.1111.11
NKK avalike suhete seminar Tartu rk-s12.1112.11
NKK Evakuatsiooni rühmajuhtide väljaõpe (veebis)19.1119.11
Alutaguse akadeemia Iisakus19.1119.11
NKK revisjonikomisjonide õppepäev (veebis)20.1120.11
NKK juhtide õppepäevad Palmses26.1127.11
DETSEMBER Algus Lõpp
NKK Revisjonikomisjonide õppepäev Sakala rk-s03.1203.12

Lüganuse jsk üritus

05.1205.12
Ringkonna juhatus07.1207.12
Narva e-infopäev08.1208.12
Jõhvi jsk üritus  

FastLion CMS

TEGEVUSPLAAN 2022

TEGEVUSPLAAN 2022

NKK - üle-eestiline Naiskodukaitse üritus KLK - Kaitseliidu kooli kursus BVÕ - baasväljaõpe NOVEMBER Algus Lõpp Jõhvi jsk üritus 02 11 02 Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt.

TEGEVUSPLAAN 2022

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse