Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Teele Raja, Harju ringkond Teele Raja, Harju ringkond Teele astus Naiskodukaitsesse 6 aastat tagasi, ajendatuna soovist õppida esmaabi. Ta on olnud Harju ringkonna, Männiku jaoskonna aseesinaine, taasasutanud oma kodukohas Saku jaoskonna ning olnud selle esimene esinaine. ← Eelmine Küllike Tammeveski, Lääne ringkond Järgmine → Taive Saar, Järva ringkond Teele Raja, Harju ringkond

Teele Raja, Harju ringkond

Teele astus Naiskodukaitsesse 6 aastat tagasi, ajendatuna soovist õppida esmaabi. Ta on olnud Harju ringkonna, Männiku jaoskonna aseesinaine, taasasutanud oma kodukohas Saku jaoskonna ning olnud selle esimene esinaine.

Teele Raja, Harju ringkond

Teele usub, et väikeses riigis nagu Eesti peab igaüks leidma mooduse, kuidas panustada riigikaitsesse. "Minu panus on olla naiskodukaitsja. Ma ei pea seda hobiks. Minu jaoks on see elustiil - midagi, mis on osa sellest, kes ma olen, milline ma olen," selgitab Teele oma maailmavaadet.

 

"Mida see elustiil mulle on andnud või mida läbi selle olen saanud? Nii on isekas küsida. See on andmise ja saamise tasakaal, mille peaks looma enese jaoks ka igaüks, kes meie organisatsiooniga liitub," leiab Teele. "Kuulun esmaabi erialagruppi, evakuatsioonirühma ning lisaks olen ka ohutushoiu instruktor. Tänu omandatud teadmistele kuulun oma koduvalla kriisikomisjoni."

 

"Võibolla Sa polegi kunagi Naiskodukaitsest välja astunud?" küsis kord Saku jaoskonna liige Kairi Nõukas. 1937. aastal liitus Viimsi jaoskonnaga Teelega sarnase nimega naine - Adeele Raja. Kahjuks ei tea me, mis sai neiu Adeelest, ega tea me ka, mis saab Teelest. "Unistada tuleb suurelt ja eesmärgid seada kõrgele, sest see on "Minu kohus!"" ütleb Teele.

FastLion CMS

Teele Raja, Harju ringkond

Teele Raja, Harju ringkond

Teele usub, et väikeses riigis nagu Eesti peab igaüks leidma mooduse, kuidas panustada riigikaitsesse "Minu panus on olla naiskodukaitsja Teele astus Naiskodukaitsesse 6 aastat tagasi, ajendatuna soovist õppida esmaabi. Ta on olnud Harju ringkonna, Männiku jaoskonna aseesinaine, taasasutanud oma kodukohas Saku jaoskonna ning olnud selle esimene esinaine.

Teele Raja, Harju ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse