Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tartu ringkonna jõulupidu Tartu ringkonna jõulupidu Tartu ringkonna jõulupidu toimus sel aastal 17. detsembril, korporatsioon Filiae Patriaes, mille ruumid meie mitte nii väga väikest peret väga hästi mahutasid. Peo korraldamise järg oli Akadeemilise jaoskonna käes ja nii sain minagi jõulupeo köögipoolega tutvust teha. Jõulupeo paremaks õnnestumiseks võtsin ka õe Hele-Mai kaasa, kes ilmselgelt minu arvates tõeliselt ereda tähena sel õhtul säras. Rahulikku aasta lõppemist ja veel ilusamat uut aastat kõigile! Triin Viltrop ← Eelmine Kõik on hea, mis hästi lõpeb ehk kuidas me Tallinnas avalikult suhtlemas käisime Järgmine → Verivorstipühapäev Tartu ringkonna jõulupidu

Tartu ringkonna jõulupidu

Triin Viltrop 24. dets. 2011

Tartu ringkonna jõulupidu toimus sel aastal 17. detsembril, korporatsioon Filiae Patriaes, mille ruumid meie mitte nii väga väikest peret väga hästi mahutasid. Peo korraldamise järg oli Akadeemilise jaoskonna käes ja nii sain minagi jõulupeo köögipoolega tutvust teha. Jõulupeo paremaks õnnestumiseks võtsin ka õe Hele-Mai kaasa, kes ilmselgelt minu arvates tõeliselt ereda tähena sel õhtul säras.

Kõigi rõõmuks alustas õhtut Kaitseliidu majakoor, kes vaatamata sellele, et eelmisel õhtul terve kontsert antud sai, oli kohal meid väga mõnusa lauluvalikuga tervitamas. Edasi sai fotomeenutuse abil tagasi vaadatud 2011. aastale ja tõdetud, et oli ikka tegus aasta küll. Järgmisena saigi sõna meie hea ringkonna esinaine Virge, kellel oli jagada kiidusõnu ja tunnustusi. Aasta naiskodukaitsjaks valiti seekord Eda Leola ja Kadi Kass, kelle vahel valikut teha ei oleks meist tõenäoliselt keegi suutnud. Aasta toetajaks Tõnu Jürgenson,  kellega märtsis taaskord on võimalik talvelaagrisse minna. Aasta ürituseks seekord siis side- ja topograafiaõpe Vooremäel. Kõige tublimaks toitlustajaks Malle Roomet, kellele ringkonna juhatus avaldas veel eraldi tänu Naiskodukaitse mõtte tutvustamise oma koduvallas. Aasta esmaabistajaks Egge Edussaar-Harak, sidetagajaks Ilona Lilover ja vabatahtlik instruktor Eva Nessler. Minul oli suur rõõm vastu võtta aasta tõusvale tähele antav meene ja luban järgmisel aastal vähemalt sama tubli olla. Igal juhul oli hea meel tõdeda, et tublisid inimesi jagub igale poole.

 

Aasta kõige-kõiged jagatud, jätkus õhtu jõululoterii piletite lunastamise, jõulutoitude nautimise ning jutlemisega. Kõhud täis, oli kõigil võimalus osaleda Jõulumälleril, mille ette valmistamisega meie sõber Marko Kass tegelenud oli. Pusimist kõigile ja võitjatele auhinnaks raamatud. Pea puhkamiseks kõige sobilikum tegevus otseloomulikult jõululaulud ja Margit Tõrra ning Liisa Rahusoo eestvedamisel laulud üles võetud ka said, mis meelitasid ülemiselt  korruselt alla lapsed ja lõpuks kohale ka kauaoodatud jõuluvana, kellel kõikidele lastele kotis villased sokid ja šokolaadiküpsised. Ja oligi aeg otsad kokku tõmmata, väike jõuluglögi reispassiks ja sättisimegi kõik kodu poole. Oli eriline õhtu veel erilisemate inimeste seltsis ja loodan, et koju läksid kõik pisut rõõmsamana.

 

Rahulikku aasta lõppemist ja veel ilusamat uut aastat kõigile!

 

Triin Viltrop

Tartu ringkonna jõulupidu
Järgmine →
Verivorstipühapäev

FastLion CMS

Tartu ringkonna jõulupidu

Tartu ringkonna jõulupidu

Kõigi rõõmuks alustas õhtut Kaitseliidu majakoor, kes vaatamata sellele, et eelmisel õhtul terve kontsert antud sai, oli kohal meid väga mõnusa lauluvalikuga tervitamas Edasi sai fotomeenutuse abil tagasi vaadatud 2011 Tartu ringkonna jõulupidu toimus sel aastal 17. detsembril, korporatsioon Filiae Patriaes, mille ruumid meie mitte nii väga väikest peret väga hästi mahutasid. Peo korraldamise järg oli Akadeemilise jaoskonna käes ja nii sain minagi jõulupeo köögipoolega tutvust teha. Jõulupeo paremaks õnnestumiseks võtsin ka õe Hele-Mai kaasa, kes ilmselgelt minu arvates tõeliselt ereda tähena sel õhtul säras.

Tartu ringkonna jõulupidu

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse