Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tartu naised abiks vähiravifondil 'Kingitud elu' Tartu naised abiks vähiravifondil Tartu naiskodukaitsjad leidsid kõikide muude ürituste kõrvalt veel natuke aega, et minna appi vähiravifondile "Kingitud elu" ja koguda annetusi vähihaigetele ravimite ostuks. ← Eelmine Jüriöö jooksud Võnnus ja Mellistes Järgmine → Üks tulus päev Võsul Tartu naised abiks vähiravifondil 'Kingitud elu'

Tartu naised abiks vähiravifondil 'Kingitud elu'

Leane Morits 11. mail 2015

Tartu naiskodukaitsjad leidsid kõikide muude ürituste kõrvalt veel natuke aega, et minna appi vähiravifondile "Kingitud elu" ja koguda annetusi vähihaigetele ravimite ostuks.

Toivo Tänavsuu vähiravifondist "Kingitud elu" pöördus Naiskodukaitse poole KV juhataja kindralleitnant Riho Terrase soovitusel. Fondi eesmärk sel aastal oli vabatahtlike abiga koguda 9. mail nii palju annetusi kõikides Apotheka apteekides üle Eesti, et kõik vähihaiged saaksid 2015. aastal neile hädavajaliku ravi.

 

Tartu ringkonnast vastasid sellele üleskutsele Piret ja Ave, kes kogusid Lembitu Konsumis asuva Apotheka apteegi juures 5 tunni jooksul üle 500 euro. 

Piret ütleb: "Oli tore ja üllatav, kui palju inimesi tegi annetuse ja eriti tore oli, et paljud inimesed tulid ise meie juurde, raha käes juba valmis."

2014. aastal aitas fond "Kingitud elu" soetada hädavajalikke ravimeid kokku 11 eestimaalasele vanuses 20-76. Osa neist elavad vähiga, mis on kontrolli all. Teistel on kalli ravimi abil isegi vähisiirded taandumas. 

 

Fondi tegevusest lähemalt: www.kingitudelu.ee.

Tartu naised abiks vähiravifondil 'Kingitud elu'

FastLion CMS

Tartu naised abiks vähiravifondil

Tartu naised abiks vähiravifondil

Toivo Tänavsuu vähiravifondist "Kingitud elu" pöördus Naiskodukaitse poole KV juhataja kindralleitnant Riho Terrase soovitusel Fondi eesmärk sel aastal oli vabatahtlike abiga koguda 9 Tartu naiskodukaitsjad leidsid kõikide muude ürituste kõrvalt veel natuke aega, et minna appi vähiravifondile "Kingitud elu" ja koguda annetusi vähihaigetele ravimite ostuks.

Tartu naised abiks vähiravifondil 'Kingitud elu'

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse