Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Taas valitakse aasta naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast Taas valitakse aasta naiskodukaitsjat Taas on alanud konkurss „Aasta kaitseliitlane“ ja „Aasta naiskodukaitsja“, millega tunnustatakse silmapaistvaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid. Käesoleval aastal toimub parimate valimine juba 13. korda. ← Eelmine ERM, Päästeamet ja Naiskodukaitse kutsuvad uue näituse loomise jaoks saatma lugusid kriisis hakkama saamisest Järgmine → Varjevõrgud: aitame Ukrainat, säästame tekstiile Taas valitakse aasta naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast

Taas valitakse aasta naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast

14. sept. 2022

Taas on alanud konkurss „Aasta kaitseliitlane“ ja „Aasta naiskodukaitsja“, millega tunnustatakse silmapaistvaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid. Käesoleval aastal toimub parimate valimine juba 13. korda.

Taas valitakse aasta naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast

Konkursi põhieesmärgiks on vabatahtlikul initsiatiivil põhineva organisatsiooni arendamise olulisuse esiletõstmine. Meil on väga palju liikmeid, kes innukalt annavad oma panuse Eesti riigikaitsesse läbi Kaitseliidus ja Naiskodukaitses tegutsemise.


Konkursile saavad kandidaate esitada kõik Kaitseliidu ja Naiskodukaitse liikmed ja töötajad. Osalemiseks peavad olema täidetud järgmised eeldused: kandidaat peab olema olnud vähemalt kolm aastat vabatahtlik liige, olema oma tegevusega teistele eeskujuks ja tema panus peab olema Kaitseliidu arengusse märkimisväärne.


Konkursile ei saa esitada Kaitseliiduga töösuhtes olevaid isikuid (va kaitseliidu seaduse § 69 alusel valveteenust osutavad isikud).

 

Konkursil osalemise juhendid on kättesaadavad Kaitseliidu kodulehelt ja siseveebist. Kandidaati iseloomustav essee ja ankeet esitada hiljemalt 28. oktoobriks 2022.

 

Aasta kaitseliitlase ja naiskodukaitsja väljakuulutamine ning väärikate rändauhindade, naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast kujutavate pronkskujude kätteandmine uutele tiitliomanikele toimub pidulikult jaanuaris 2023.

FastLion CMS

Taas valitakse aasta naiskodukaitsjat

Taas valitakse aasta naiskodukaitsjat

Konkursi põhieesmärgiks on vabatahtlikul initsiatiivil põhineva organisatsiooni arendamise olulisuse esiletõstmine Meil on väga palju liikmeid, kes innukalt annavad oma panuse Eesti riigikaitsesse läbi Kaitseliidus ja Naiskodukaitses tegutsemise Taas on alanud konkurss „Aasta kaitseliitlane“ ja „Aasta naiskodukaitsja“, millega tunnustatakse silmapaistvaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid. Käesoleval aastal toimub parimate valimine juba 13. korda.

Taas valitakse aasta naiskodukaitsjat ja kaitseliitlast

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse