Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Suusalaager Jõulumäel Suusalaager Jõulumäel Minul, kui viis ja pool aastat Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna tegemistest ja toimetamistest eemaloleval liikmel, möödus 28. -29. jaanuaril väga positiivne sportlik nädalavahetus Jõulumäel. Aitäh teile, tüdrukud, selle toreda ja positiivse aja eest! Sport Sport ← Eelmine Ohutushoiu kursuse instruktorite õppepäevad Järgmine → Pärnu jaoskonnas toimus üldkoosolek Suusalaager Jõulumäel

Suusalaager Jõulumäel

Hinge Vaiksoo 2. veebr. 2017

Minul, kui viis ja pool aastat Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna tegemistest ja toimetamistest eemaloleval liikmel, möödus 28.-29. jaanuaril väga positiivne sportlik nädalavahetus Jõulumäel.

Suusalaager Jõulumäel

Nimelt võtsin vaevaks osaleda üle pika aja spordirühma suusalaagris, mis oli minu jaoks käesoleva aasta esimene nn tagasituleku üritus. Möönan asjaolu, et kui ma töö tõttu olin sunnitud Pärnust lahkuma, siis ei olnud spordirühma veel olemaski, mis tähendab, et ringkonna naised on endi hulka kaasanud toredaid aktiivseid sportlikke inimesi. Kahepäevases spordilaagris osales kümme rõõmsameelset osalejat, kes nautisid lumiseid suusaradu.

Suusalaager Jõulumäel
Suusalaager Jõulumäel

Ega lund ju mujal olegi, kui ainult Jõulumäel. Need suusarajad ei olnud küll pikad, aga siiski omad ringid saime tehtud. Kuigi mina käisin suusatamas viimati seitse aastat tagasi, meenusid kunagi õpitud liigutused ja nautisin täiega suusarajal liuglemist, mis sest, et vihma aega-ajalt tibutas.

Esimesel päeval õppisime sümpaatse treener Kadri käe all klassikalise suusatamise tehnikat ja teisel päeval võtsime ette uisusammu tehnikaosa, sest nii mõnelgi, kaasa arvatud minul, oli see juba unarusse vajunud. Üheks põhjuseks võib nimetada lume vähesust ja seda eriti viimastel aastatel. Suusarajal tiirutades sain ikka hea hoo sisse, isegi järsumast künkast julgesin alla lasta. Juhuu! Vat see oli alles adrenaliin. Märjal rajal sõites sain korralikult naha soojaks ja hea oli juba ette teada, et õhtul saab saunamõnusid tunda. Peale esimest tunniajast treeningut üllatati meid Shindo venitusharjutustega, mis andis järgmiseks treeninguks veelgi energiat juurde.

 

Aitäh teile, tüdrukud, selle toreda ja positiivse aja eest!

Suusalaager Jõulumäel

FastLion CMS

Suusalaager Jõulumäel

Suusalaager Jõulumäel

Nimelt võtsin vaevaks osaleda üle pika aja spordirühma suusalaagris, mis oli minu jaoks käesoleva aasta esimene nn tagasituleku üritus Möönan asjaolu, et kui ma töö tõttu olin sunnitud Pärnust lahkuma, siis ei olnud spordirühma veel olemaski, mis tähendab, et ringkonna naised on endi hulka k aasanud toredaid aktiivseid sportlikke inimesi Minul, kui viis ja pool aastat Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna tegemistest ja toimetamistest eemaloleval liikmel, möödus 28.-29. jaanuaril väga positiivne sportlik nädalavahetus Jõulumäel.

Suusalaager Jõulumäel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse